Sześciodniówka ISDE
91. ISDE Sześciodniówka przechodzi do historii
18 października 2016
Kalendarz Mistrzostw Świata w Motocrossie
Kalendarz Mistrzostw Świata w Motocrossie 2017
20 października 2016
Pokaż wszystkie

Akademia AJP Enduro – odcinek 21. „Jazda przez przeszkody – Korzenie”

Akademia AJP Enduro

Akademia AJP Enduro

Korzenie to przeszkoda terenowa, która nie zawsze jest widoczna gołym okiem. Jadąc nawet w kopnym piachu koło drzewa miejmy pewność, że któryś z jego korzeni rośnie właśnie w tym miejscu, w którym chcemy przejechać. Posłuchajcie rad Rycha w Akademia AJP Enduro i nie dajcie się zaskoczyć.

 

Akademia AJP Enduro

Warto oglądać wszystkie odcinki akademii. Cała seria (25 odcinków) została podzielona na dwie części, teoretyczną i praktyczną. Z części teoretycznej (odcinki 1-7) dowiecie się podstaw o ustawieniach motocykla i akcesoriach, o oponach i ciśnieniu oraz o tym jak zadbać o własne bezpieczeństwo i co na siebie założyć. Potem przechodzimy do części praktycznej (odcinki 8-25), w której zobaczycie jak zbudować właściwą pozycję i balansować na motocyklu. Poznacie podstawy techniki jazdy w terenie, dowiecie się jak pokonywać zakręty, podjazdy i zjazdy oraz różne przeszkody jak belki, korzenie czy wodę. Na koniec przeprowadzimy test i przekonamy się czy Mary Lu (początkujący kierowca) wzięła sobie do serca rady Rycha (Instruktor) i Sewa (zaawansowany kierowca) i była pilną uczennicą.

Oglądajcie Akademię AJP w każdy czwartek o godz. 21:00 na kanale Motowizja (http://motowizja.pl/), który dostępny jest na platformach cyfrowych: nc+ pozycja 124, Orange TV pozycja 128 i 136, UPC pozycja 516 oraz 572, VECTRA pozycja 215, Multimedia Polska kanał 127 oraz w sieci TOYA na kanale 32, a także w innych sieciach kablowych.

Więcej informacji na oficjalnej stronie programu http://akademia-ajp-enduro.pl/ oraz stronie producenta programu http://64deg.com/

Patroni medialni programu:
http://www.x-cross.pl
http://www.topgear.com.pl
http://www.motocykl-online.pl
http://www.motogen.pl
http://www.motox.com.pl
http://www.facetpo40.pl

Partnerzy

facebook youtube