Cianciarulo wygrywa podczas Monster Energy Cup
21 października 2019
Kalendarz Mistrzostw Świata MXGP na 2020
23 października 2019

Błażusiak odrabia straty w AMA EnduroCross

Tadek Błażusiak wygrał rundę EnduroCross w Denver, gdzie wyprzedził drugiego tego wieczora lidera klasyfikacji mistrzostw Coltona Haakera i Trystana Harta, który stanął na najniższym stopniu podium.

Nowy format klasy Super EnduroCross w 2019 zakłada, aż trzy wyścigi jednego wieczora. Tadek Błażusiak w National Western Complex zdominował praktycznie zawody i zakończył wieczór na pierwszy miejscu z wynikiem 1-1-2.

Colton Haaker zajął drugie miejsce z wynikiem 2-2-4. W trzecim wyścigu Haaker szczepił się z Błażusiakiem. Przez co obaj zawodnicy upadki, a Haaker nie mógł wydostać swojej nogi zaklinowanej w motocyklu. Trzeci na podium stanął Trystan Hart z wynikiem 3-5-1.

Dobry występ Błażusiaka zbliżył go do Haakera w klasyfikacji generalnej. Traci on do lidera już zaledwie dwa punkty. Oznacza to, że kolejna runda w Boise, która odbędzie się już za tydzień przyniesie wiele emocji.