Sample Image
Piotr Zalewski- wywiad
21 stycznia 2008
Dalczego WRP używa 7075 zamiast 6061?
2 lutego 2008
Pokaż wszystkie

Buty SixSixOne Flight – Test

Sample Image

buty motocross

Sample ImageKolejny test produktu, tym razem wykonany przez ekipę z TransWorldMotocross w grudniu 2007 roku. Co testujemy? Grupa modeli motocrossowych butów ze średniej pólki cenowej w ostatnim czasie mocno się powiększyła o buty, które zapewniają wysoką jakośc za dobrą cenę. Buty SixSixOne Flight są wykonane ze skóry oraz posiadają wymienialne sprzączki oraz podeszwy i pełną ochronę goleni za mniej niż 900 pln!

Plusy:
Przy sugerowanej cenie detalicznej 890pln, buty Flight oferują komfort i bardzo dobry wygląd. Wyróżniającymi je elementami są bardzo wygodny w obsłudze system zapinania pasków i smukła linia. Z tak duża ilością różnych systemów zapinania (pasków) i ciągłą tendencją do ich ulepszania, wiele firm zapomina ze prostota jest najlepsza! Buty Flight posiadają prosty pasek i aluminiową zapinkę, które są łatwe do odpięcia nawet zmęczonymi rękami. Smukła linia i budowa butów pozwala użytkownikowi dobrze czuć motocykl i dźwignie. Te buty nie posiadają żadnych zbędnych elementów ani części, które mogą potencjalnie zaczepiać się o motocykl. Mimo że ten model nie posiada wewnętrznego kapcia, but jest bardzo dobrze dopasowany i nie pozwala na niepożądane unoszenie pięty lub ruchy wewnątrz buta.

Minusy:
Dopasowany krój buta może być minusem dla większych zawodników. Jeśli używasz szyny kolanowe, przed zakupem przymierz buta razem z szyną. Również wewnętrzna część buta na wysokości łydki mogla by mieć odrobinę większą przyczepność aby lepiej trzymać motocykl.

Verdykt:
Buty Flight są doskonałym butem dla zawodników o szczupłych (chodzi o kształt stopy a nie rozmiar) stopach. Ten model posiada wiele regulacji i ergonomicznego dopasowania, które utrzyma waszą nogę w prawidłowej pozycji i komfortowych warunkach. Ogólnie rzecz biorąc but Flight jest bardzo dobrym butem przy cenie 890 pln.

Buty SixSixOne Flight kupisz tu – Sklep MotoX.com.pl

źródło: www.twmx.com

Partnerzy

facebook youtube