Konkurs! Wygraj wejściówki na Supercross King of Poland
Sześciodniówka wystartowała

Bartek Popielnicki i Dawid Zaremba Mistrzami w MML

Cobra Team

Cobra Team

Przesyłam informację prasowa po zakończonej serii MML 2016. W miniony weekend na torze w Karolinie rozegrano finałową rundę Motocrossowych Mistrzostw Lubelszczyzny. Wszyscy riderzy Cobra Team,  którzy brali udział w tej serii, dali z siebie wszystko. Warunki na torze sprzyjały, sucho, piaseczek zero deszczu.

Duży sukces Cobra Team

Poważną wywrotkę miał dziś Tymon Wisiński w 1szym biegu mx65, ale poobijany fighter się nie poddaje i po krótkiej przerwie ponownie stanął na maszynie. Oliwia, Tymek, Maks, Dawid wystartowali w dwóch klasach 50 i 65 są nie do zdarcia ciągle im mało… Bartek natomiast oprócz klasy mx65, treningowo stanął do walki z chłopakami jadącymi w mx85 a co… ! Teraz czas na najważniejsze podsumowanie! Ostateczne wyniki!

Generalka przedstawia się następująco: w klasie mini (mx 50)nr 1 a tym samym tytuł Mistrza MML zdobył Dawid Zaremba, II-im Vice Mistrzem został Maks Onasz, IV miejsce (jedną nogą na podium) zajął Tymon Wisiński i nasza wisienka na torcie Oliwia Wiśniewska zdobyła IX miejsce. W klasie MX65 nr 1 i Mistrzem MML został Bartosz Popielnicki a jeden stopień niżej Vice Mistrzem MML został Dawid Zaremba. Pozostali riderzy Cobra Team uplasowali się następująco: 7.Maks Onasz, 8.Oliwia Wiśniewska i 9.Tymon Wisiński. Brawo dla wszystkich!!! Świetna robota Cobra spisała się na medal w obu klasach, których startowała zdobyła Mistrza MML.