II runda MOŁ w Cross Country zawita do Strykowa
4 kwietnia 2018
Liam Everts – Syn Króla Motocrossu
5 kwietnia 2018
Pokaż wszystkie

Diverse NIGHT of the JUMPs: oficjalna relacja video

To była najbardziej ekstremalna i najbardziej emocjonująca odsłona Diverse NIGHT of the JUMPs. Setki tricków wykonanych na motocyklach i rowerach w ramach połączonych Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie z zawodami Pucharu Świata FMB World Tour porwały widzów, którzy wybrali się 24 marca do TAURON Areny Kraków. Przeżyjmy to raz jeszcze oglądając oficjalną relację video z tego wydarzenia.

Melero wygrywa FMX, Godziek MTB

Przypomnijmy tylko, że rywalizację FMX po zaciętej batalii wygrał Maikel Melero przed Lukiem Ackermannem, który aktualnie zajmuje pierwsze miejsce w generalce i ma w tym sezonie spore szanse na swój pierwszy tytuł Mistrza Świata. W rywalizacji rowerowej trofeum Pucharu Świata FMB zdobył Dawid Godziek. Po triumfie Szymona Godźka w 2017 roku, zwycięstwo w tej konkurencji pozostaje w rodzinie Godźków. Drugim mocnym polskim akcentem było zwycięstwo Marcina Łukaszczyka w konkursie Best Whip. To już kolejny raz, kiedy Marcin pokonuje najlepszych specjalistów od łamania motocykla w powietrzu i zgarnia główne trofeum.

Najbardziej ekstremalna runda Mistrzostw Świata FMX – Diverse NIGHT of the JUMPs w Krakowie przeszła do historii. Ci z was, którzy nie wybrali się do TAURON Areny Kraków, aby oglądać zawody na żywo, już teraz mogą śledzić stronę Sportainment na Facebooku, aby być na bieżąco z informacjami na temat przyszłorocznej odsłony tego wydarzenia.

Diverse NIGHT of the JUMPs – był ogień!

Póki co zachęcamy do obejrzenia oficjalnej relacji video z Diverse NIGHT of the JUMPs podczas której z ramp latały motocykle, rowery i po raz pierwszy w Krakowie – skuter śnieżny.

A już od 11-13 kwietnia kompilację najlepszych momentów z tego wydarzenia będziecie mogli zobaczyć na kanale Eurosport 2.

Więcej informacji na: www.dnotj.pl oraz na Facebooku

Strona wydarzenia TUTAJ

Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs, oficjalny profil na Facebooku

źródło i zdjęcia: informacja prasowa
dodała: Ruda

Partnerzy

facebook youtube