X Games Sydney: znamy pierwsze nazwiska
31 lipca 2018
Polacy w Tensfeld na ADAC MX Masters
1 sierpnia 2018
Pokaż wszystkie

Festiwal sportów ekstremalnych w Gnieźnie, czyli Sky Fighters Moto Gang Live Show

4 sierpnia Gniezno opanuje najwyższa porcja adrenaliny. Warkot silników sportowych aut, zapach palonej gumy, skoki na wysokości niemal 3 piętra. To wszystko czeka na was w pierwszej stolicy Polski.

W najbliższą sobotę na stadionie żużlowym odbędzie się niesamowite show oraz zawody o Puchar Prezydenta Miasta Tomasz Budasza.  Konkurować będą ze sobą zawodnicy z całej Europy. Widzowie będą mogli zobaczyć najbardziej ekstremalne ewolucje i salta na motocyklach na wysokości ponad 10 metrów nad ziemią.

Impreza rozpocznie się o godzinie 18: 00.  Główną atrakcją wydarzenia będą zawody we Freestyle Motocrossie. Zawodnicy będą wykonywać tricki, które zapierają dech w piersi na wysokości niemal trzeciego piętra podczas 23 metrowego przelotu nad ziemią. W programie również będziemy mogli zobaczyć pokaz tańca ładowarką BOB CAT oraz jej precyzyjną jazdę na dwóch kołach.  Widzów nie ominą również ryzykowne poślizgi oraz jazda na dwóch kołach gangsterskimi autami.

Niespodzianką dla widzów będzie wyścig spod taśmy lidera Startu Gniezno Adriana Gały na motocyklu żużlowym przeciwko dwukrotnemu Mistrzowi Polski w Freestyle Motocrossie Arturowi Puzio, który zasiądzie za kierownicą 200 konnego Polarisa RZR Turbo.

Publiczność będzie świadkiem po raz pierwszy w Polsce skoków na rowerach, rolkach, hulajnogach a to wszystko z  wielkiej rampy.  Zawodnicy zjeżdżać będą z 11 metrowej wieży, aby potem wybić się ze skoczni i przelecieć ponad 11 metrów nad ziemią. Skocznia tej rampy ma 3 metry wysokości i pozwala na wykonanie między innymi potrójnego salta w tył na rolkach, czy też cashroll tailwhip na rowerze MTB. Zawodnicy będą walczyć w konkurencji  BEST TRICK napędzanej przez DUCK ENERGY DRINK.

Po imprezie organizator zaprasza wszystkich na oficjalne after party z udziałem zawodników do klubu Vechikuł Czasu

Przed rozpoczęciem zawodów od godziny 17.00 Widzowie będą mieli okazję spotkać się z zawodnikami, zrobić zdjęcie, czy zdobyć ich autografy.

To będzie niesamowita sobota w Gnieźnie, dostarczy ona wielu emocji zawodnikom, jak i widzom. Różnorodność atrakcji sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Ilość dostępnych biletów jest ograniczona. Także spieszcie się z zakupem, aby złapać najlepszą opcję!

Bilety dostępne na: http://www.motogang.eu/ oraz w sklepach odzieżowych Manekin.

źródło i zdjęcia: informacja prasowa
dodała: Ruda

Partnerzy

facebook youtube