Zapraszamy na IV rundę MSPC w Motocrossie na tor Seroki-Polesie
6 września 2017
Rafał Biały bike check – video
7 września 2017
Pokaż wszystkie

Freestyle Family zaprasza  na FMX Show Otwock 2017. To już kolejna odsłona imprezy, która na stałe zapisała się w kalendarzu eventów związanych z Freestyle Motocrossem. Jest tak dlatego, że są to jedyne zawody skierowane stricte do polskich zawodników FMX. Walka odbędzie się w dwóch klasach: PRO i Amator

Powrót do korzeni

W tym roku organizator imprezy Klub Sportowy „Freestyle Family” postanowił powrócić do źródeł i skupić się na swojej sztandarowej dyscyplinie.W kategorii PRO wystąpią najlepsi polscy zawodnicy. Nie zabraknie zeszłorocznego zwycięzcy Rafała Białego, który przygotował nowe kombinacje salt na tę edycję. Również Marcin Łukaszczyk zamierza wrócić na pierwsze miejsce podium, które stracił w zeszłym roku po upadku podczas wykonywania Seat Grab Flipa. Oczywiście w powietrzu zobaczymy również Bartka Ogłazę, Jaśka Kaszubę oraz Piotra „Działo” Potaczało.

Walka będzie zacięta

W kategorii amator zapowiada się ciekawa walka. Pod nieobecność zeszłorocznego zwycięzcy Andrzej Gurgula do walki staje kilku nowych zawodników, a warto dodać że sporo z nich „latać” będzie na pełnym dystansie. Kto wie może poznamy nowe polskie fmx’owe talenty.

Niesamowite emocje

To czego nie zabraknie widzom to niesamowitych emocji, tricków rodem z Mistrzostw Świata, a także możliwości poznania nowych twarzy polskiego FMX. Formuła zawodów gwarantuje niesamowite mocje. Zapraszamy!!!

Kiedy: sobota 10.09.2017
Start godzina 14.00
Miejsce: Otwock ul. Warsztatowa 1, byłe wysypisko śmieci tzw. zwałka

Impreza finansowana z budżetu Miasta Otwocka

Imprezę wspierają: OPWiK, Motul, Inter Motors, Dunlop, Diverse, GoPro, Freeway OMT, Monster Energy,  Wypożyczalnia Przyczep „Rampa”, OGIO.

źródło i zdjęcia: informacja prasowa
dodała: Ruda

Partnerzy

facebook youtube