X Games Sydney: dwa złota dla Australii + video
24 października 2018
Więcej szczegółów co do kalendarza MXGP 2019
25 października 2018
Pokaż wszystkie

W sobotę, 3 listopada w O2 Arenie w Pradze odbędzie się kolejna odsłona słynnych Gladiator Games. Będzie ona wyjątkowa, ponieważ ten najstarszy czeski event świętować będzie swoją pełnoletniość.  Organizatorzy zapowiadają sporo atrakcji, jeśli więc nie macie planów na kolejny weekend, warto wybrać się do naszych południowych sąsiadów i zatankować porcję freestyle’owej adrenaliny.

Gladiator Games w tym roku stawia na synchra oraz grube tricki.

Będą podwójne Backflipy, Frontflipy oraz Frontflipy z trickami. Dodatkowo wydarzenie powraca do formuły konkursu, ale w nieco innej odsłonie. Zawodnicy, którzy awansują do kolejnej rundy nie będą mogli powtórzyć tricków z wcześniejszych etapów rozgrywki. Zapowiada się ciekawie, a przejazdy, które zobaczymy będą na pewno bardziej urozmaicone. Zawodnik w finale, który zaprezentuje najtrudniejsze tricki i w najlepszym stylu – oczywiście wygra.

Jak co roku na liście startowej nie zabraknie topowych zawodników europejskich oraz gości z USA i Australii. Zapowiada się mocne fmx’owe zakończenie sezonu, więc jeśli chcielibyście się wybrać do Pragi, bilety są jeszcze do nabycia TUTAJ

zdjęcie: Gladiator Games
dodała: Ruda

Partnerzy

facebook youtube