Zwycięstwo Younga podczas kolejnej rundy WESS
30 lipca 2018
Justin Hill i pechowe spotkanie z drzewem
31 lipca 2018
Pokaż wszystkie

KTMsklep.pl Enduro Race w Lidzbarku Warmińskim

4 i 5 sierpnia warmińskie miasteczko z offroadowymi tradycjami zamieni się w stolicę brudnego sportu. Nie może was zabraknąć z rodzinami i motocyklami w Lidzbarku Warmińskim na MP/PP Cross Country i KTMsklep.pl Enduro Race.

 

KTMsklep.pl Enduro Race po raz kolejny!

 

Zgodnie z tradycją Warmiński Auto – Moto Klub organizuje po raz 4 z rzędu Mistrzostwa Polski Platinum Rider i Puchar Polski Roben w Cross Country. Już w dniach 4-5 sierpnia 2018 na lidzbarskim torze odbędzie się VII i VIII Runda tegorocznych, długodystansowych zmagań w offroadzie. Impreza z roku na rok gromadzi coraz liczniejsze grono zawodników i amatorów z całej Polski. Wieści o urozmaiconej trasie i wysokim poziomie organizacyjnym zatacza coraz szersze kręgi i przyciąga coraz więcej uczestników i kibiców.

 

Tor jest niezwykle urozmaicony i znajdziemy na nim kopny piasek, przyczepną ziemię, malowniczy las, glinę, a nawet torf. Ta różnorodność sprawia, że mistrzem może tu zostać jedynie najbardziej wszechstronny zawodnik. Od lat prym wiodą Łukasz Kurowski i Paweł Szturomski. Czy tak będzie i tym razem? Odpowiedzi na to pytanie już w ten weekend!

 

 

Gdyby ktoś narzekał na brak wrażeń to Warmiński Auto – Moto Klub we współpracy z KTMsklep.pl  w niedzielę 5 sierpnia 2018 organizuje również finałową rundę kultowej serii KTMsklep.pl Enduro Race. Wszyscy, którzy oczekują większej porcji wrażeń będą usatysfakcjonowani. Zapewnią to uczestnicy plus nowa sekcja o charakterze super enduro, czyli bele, kamienie, opony, a to wszystko na kompaktowym odcinku na wyciagnięcie ręki od kibiców. Jeśli zaś ktoś lubi spacery po lesie to może podziwiać prawdziwych endurowców podczas trawersowania zboczy, przepraw przez strumienie oraz stromych zjazdów i wymagających podjazdów. A to wszystko by wyłonić mistrzów kolejnego sezonu KTMsklep.pl Enduro Race.

 

Mile widziani są również ci, którzy cenią rodzinną i piknikową atmosferę oraz lubią towarzystwo pozytywnie zakręconych ludzi, którym uśmiech nie schodzi z twarzy, pomimo grubej warstwy błota lub kurzu.

 

Wszystkich zapraszamy w ten weekend do Lidzbarka Warmińskiego. Będzie się działo.

 

Szczegółowe informacje na stronach wydarzeń https://www.facebook.com/events/679069422446254/ ,
https://www.facebook.com/events/1004596419699721/ i  profilu Warminskiego Aut-Moto Klubu.

 

Partnerzy

facebook youtube