Runda Mistrzostw Świata w Szwecji została odwołana
16 stycznia 2018
Ile kosztuje motocross
Ile kosztuje motocross? Cześć 3: Wyjazdy na tor i zawody.
20 stycznia 2018
Pokaż wszystkie

Podsumowanie 2017 oczami Rafała Białego

Rafał Biały podsumowuje miniony rok, który był dla niego pracowity i obfity w starty. Zanim w tym sezonie zobaczymy Rafała na pokazach i zawodach w Polsce (i nie tylko) przeczytajcie, co działo się u niego w 2017.

„Siema!

2017 rok dobiegł końca i śmiało mogę powiedzieć, że był to rok na pełnych obrotach. Na motocyklu siedziałem od początku lutego do końca listopada. Masa treningów, eventów, pokazów, zawodów…

Po powrocie z Hiszpanii w marcu wziąłem udział w oficjalnych treningach polskiej rundy Mistrzostw Świata FMX – Diverse NIGHT of the JUMPs. Tor w TAURON Arenie Kraków mi odpowiadał i czułem się tam swobodnie, więc bardzo mocno liczę na zaproszenie do udziału w zawodach w tym sezonie.

Razem z Marcinem Łukaszczykiem byliśmy też na zawodach w Czechach u Petra Pilata, gdzie zająłem bardzo dobre szóste miejsce. Do tego szalony trip na Ukrainę, gdzie lataliśmy podczas Z-Games. Sezon zakończyłem miłym akcentem podpisując kontrakt sportowy ze swoim rodzinnym miastem Milanówek.

Pod koniec roku zrobiłem sobie małe „wakacje” od motocykla, ale już teraz razem z „Szukim” jesteśmy Hiszpanii, gdzie wracam na motocykl. Planów jest dużo, chęci jeszcze więcej, więc nie pozostaje nic innego jak tylko LATAĆ!

Pozdrawiam i powodzenia dla Was w 2018!”

Poczynania zawodnika możecie śledzić na bieżąco: na Facebooku i na Instagramie

Rafała wspierają:
Freestyle Family, Inter Motors, Motul Polska, Dunlop, Merkurion Sp. z o.o. FreewayOMT, Milanówek Miasto-Ogród

źródło i zdjęcia: informacja prasowa
dodała: Ruda

Partnerzy

facebook youtube