Dobry start Polaków podczas EMX 65 i 85
15 maja 2018
KTM wypowiada umowę Brocka Tickle’a
17 maja 2018
Pokaż wszystkie

Polski Dakar w Mielnie wystartuje w czerwcu

Po problemach organizacyjnych z jakimi przyszło nam się zmierzyć możemy w końcu opublikować datę organizacji zawodów w Mielnie POLSKI DAKAR. Ostatecznie odbędą się 9 – 10 czerwiec 2018 r.

 

Polski Dakar 2018

 

Zmiana terminu została wymuszona na nas ze względu na zmianę lokalizacji bazy zawodów. Tym razem naszą baza i park maszyn będzie w ośrodku kampingowy w Łazach przy głównej ulicy tj Mieleńskiej. Start do zawodów odbędzie się na plaży miejskiej w Łazach i to jest bezpośrednią przyczyną że musieliśmy zmienić termin zawodów gdyż w pełni sezonu nie możemy korzystać z plaży.

 

Trasa wyścigu tym razem w większości będzie przebiegała po plaży w dwóch kierunkach . Po za plażą trasa będzie nieco krótsza niż w ubiegłym roku ale nie wiele. Jak w ubiegłym roku tak i w tym będą ufundowane przez Rafała Sonika Beduiny. 


Zawody są pod patronatem znanych polskich dakarowców quadów tj. Rafała Sonika, Kamila Wiśniewskiego i Tadeusza Wiśniewskiego. Pytanie prosimy kierować przez facebook na profilu Cross Country Mielno lub tel 788 391 161

Partnerzy

facebook youtube