Herlings i Prado zwyciężają w MXGP Portugalii
16 kwietnia 2018
Masters of Dirt: All In – oficjalna relacja video z Wiednia
17 kwietnia 2018
Pokaż wszystkie

Sezon motocyklowy w Polsce rusza w pełni, a Rafał Biały – czołowy polski zawodnik Freestyle Motocrossu zaliczył intensywny początek tego roku. Opowiada nam w skrócie jak dla niego zaczął się ten rok. Co słychać u Rafała, jak spędził zimę i jakie ma plany? Wszystko to możecie sprawdzić poniżej.

Cześć, witam!

Od początku 2018 zdecydowanie nie narzekam na nudę. Chwilę po Nowym Roku razem z Marcinem Łukaszczykiem ruszyliśmy do Hiszpanii, gdzie przebywaliśmy przez około dwa miesiące. Poza FMX’em zaliczyliśmy sporo treningów motocrossowych. W miejscu gdzie mieszkaliśmy były mega tereny z klimatem enduro, więc również z tego korzystaliśmy. Pojeździliśmy także sporo na rowerach górskich. Trenowaliśmy w ciekawych miejscach z wieloma zawodnikami i staraliśmy się wykorzystać każdy możliwy moment na jazdę.

Po powrocie z Hiszpanii udałem się prosto na rundę Mistrzostw Świata FMX Diverse NIGHT of the JUMPs w Krakowie. Był to mój pierwszy start w tej imprezie więc było sporo stresu i zdecydowanie nie było łatwo. Występ w zawodach tej rangi, z topowymi zawodnikami, przed kilkoma tysiącami polskich kibiców to niesamowita akcja i już teraz nie mogę się doczekać kolejnego startu!

Po Krakowie nie było czasu na złapanie oddechu, bo już następnego dnia miałem samolot do Bagdadu, dokąd razem z „Szukim” i Grześkiem Czerwcem, jako Freestyle Family, udaliśmy się na kolejny event. Bagdad to niesamowite miejsce i jedna z moich topowych wypraw FMX, zwłaszcza, że lataliśmy tam jako pierwsi w historii!

Po intensywnym początku roku finalnie mogę trenować u siebie i przygotowywać się do dalszej części sezonu. W głowie masa planów, więc nie zwalniam tempa i lecimy dalej!

Pozdrawiam i powodzenia dla Was!
Rafał

Poczynania zawodnika możecie śledzić na bieżąco na Facebooku i Instagramie

Rafała wspierają:
Freestyle Family, Inter Motors, Motul Polska, Dunlop, Merkurion Sp. z o.o. FreewayOMT, Milanówek Miasto-Ogród, Karma Clutch

źródło i zdjęcia: informacja prasowa
dodała: Ruda

Partnerzy

facebook youtube