MXGP: GP Wielkiej Brytanii padło łupem Herlingsa i Jonassa
5 czerwca 2018
Tomac nie do zatrzymania w trzeciej rundzie AMA Motocross – video
6 czerwca 2018
Pokaż wszystkie

Wszystkie drogi prowadzą do Gdańska!

Już 9 i 10 czerwca motocrossowe ORLEN MXMP Mistrzostwa Polski w Motocrossie zawitają do Gdańska, gdzie najlepsi zawodnicy w naszym kraju stoczą kolejny widowiskowy bój o cenne punkty.

Jeszcze dobrze nie zdążyliśmy ostygnąć po emocjach, jakich dostarczyli nam zawodnicy walczący w najważniejszym motocrossowym cyklu w kraju podczas II rundy Orlen MXMP w Obornikach, a już zbliża się trzeci przystanek.

Tym razem gospodarzem widowiskowych zmagań nafaszerowanych zaciętymi pojedynkami, widowiskowymi skokami oraz szybką i niebezpieczną jazdą będzie Gdański Auto Moto Klub – GAMK. Na torze w Gdańsku kibice nigdy nie mogą narzekać na brak emocji, a zawodnicy na złe przygotowanie toru. Z pewnością nie inaczej będzie 9 i 10 czerwca, kiedy zjadą się tam najlepsi motocrossowcy z Polski oraz ambitni goście zza granicy.

Dodatkowo podczas gdańskiej rundy organizator zadba, aby nie zabrakło ciekawych atrakcji dodatkowych dla licznie przybywających rodzin z dziećmi. Jedną z nich będzie niedzielna sesja autografów, podczas której będzie można osobiście spotkać naszych bohaterów, wziąć od nich plakaty i pamiątkowe gadżety oraz rozlosować ciekawe nagrody.

Pogoda jest już zamówiona, więc w drugi weekend czerwca nie może was zabraknąć w Gdańsku, bo nudzić się tam z pewnością nie będziecie. Do zobaczenia na miejscu!

Wydarzenie na FB – TUTAJ

Wyniki dotychczasowych rund ORLEN MX MP – TUTAJ

Lokalizacja toru – TUTAJ

źródło i zdjęcia: informacja prasowa

Partnerzy

facebook youtube