Adam Enticknap i jego My bikes too lit!
24 lipca 2018
Motocrossowo na Extreme Sports Channel w sierpniu
26 lipca 2018
Pokaż wszystkie

X Games: dwa złote medale w jeden dzień? McNeil! – video

W minioną sobotę rozegrane zostały trzy konkurencje na crossach. Dziś prezentujemy wam video relację z dwóch z nich: Step Up i Best Whip (Best Trick zasługuje na osobny wpis). Można powiedzieć, że w Step Upie idzie nowe. Widać to także w konkurencji Best Whip. Zmiana warty stała się faktem, a obie konkurencje najlepiej podsumowuje: dwa złote medale w jeden dzień? McNeil!

W Step Upie już na dobre nastąpiła zmiana warty – Matt Buyten już nie startuje, Massimo Bianconcini ze względu na niezaleczoną kontuzję również nie wystartował, a Ronnie Renner zajął czwarte miejsce. Nadal dobrze trzyma się Libor Podmol i bardzo nas to cieszy. Jarryd McNeil pokonał wysokość 13,11 metra, zdobywając swoje trzecie złoto w tej konkurencji, natomiast Libor 12,5 i srebrny medal powędrował do Czecha. Trzecie miejsce zajął Colby Raha z wynikiem takim samym jak Podmol, jednak osiągniętym dopiero za drugim podejściem.

Pełna relacja video z konkursu

WYNIKI Step Up

1. Jarryd McNEil 13,11 m
2. Libor Podmol 12,5 m
3. Colby Raha 12,5 m
4. Ronnie Renner 11,58 m
5. Bryce Hudson 10,36 m

W konkursie Best Whip również młodsi przejmują stery. Nie zobaczyliśmy już Jeremy’ego Stenberga, a Nate Adams zajął ostatnie miejsce. Wyraźnie widać zmiany, jednak Jarryd nie po raz pierwszy zdobywa medale na X Games. W sumie to w tej konkurencji po raz siódmy, żeby być ścisłym. Srebro wywalczył Genki Wantanabe, który wyłamuje motocykl w kosmiczny sposób i przegrał z Jarrydem o zaledwie 0,33 punkta. Brązowy medal powędrował do Axella Hodgesa.

Pełna relacja z konkursu

WYNIKI Best Whip

1. Jarryd McNeil 91,66
2. Genki Wantanabe 91,33
3. Axell Hodges 90,33
4. Tyler Bereman 90,00
5. Kris Foster 86,00
6. Josh Sheehan 84,00
7. Tom Parsons 78,66
8. Nate Adams 70,33

A jakbyście chcieli zobaczyć jak wizyta na X Games i zdobycie dwóch złotych medali w jeden dzień wyglądało z perspektywy Jarryda zapraszamy poniżej

dodała: Ruda

Partnerzy

facebook youtube