2 runda Mistrzostw Europy Enduro za Polakami
22 maja 2018
Action Figures 2, czyli Travis tworzy chaos – trailer
24 maja 2018
Pokaż wszystkie

Kwalifikująca się do medali X Games seria Real obejmuje w tym roku aż sześć dyscyplin. Wśród nich nie mogło oczywiście zabraknąć Real Moto. Wybrani zawodnicy przygotowują materiał video i to właśnie on jest oceniany. Medal otrzymuje zarówno zawodnik, jak i producent. Konkurencja ta jest o tyle ciekawa, że pozwala zawodnikowi wybrać dogodne miejsce i czas na realizację. W latach poprzednich oglądaliśmy konkretne bangery, nie inaczej będzie w tym roku, ponieważ znamy nazwiska zawodników, którzy zaprezentują swoje video  w X Games Real Moto i trzeba powiedzieć, że będzie… ciekawie i wszechstronnie, ponieważ dyscypliny, które na co dzień uprawiają znacznie się od siebie różnią.

„Starzy” wyjadacze kontra debiutanci

W składzie nie zabraknie zeszłorocznego złotego medalisty Krisa Fostera i drugiego w ubiegłym roku Axella Hodgesa. Na liście nie zabrakło też zupełnie nowych nazwisk: freeriderów prosto z Metal Mulishy, czy Coltona Haakera! Trudno już teraz oceniać komu przypadnie zwycięstwo, ale jedno jest pewne – będzie się działo!

X Games Real Moto lista zaproszonych zawodników (wraz z producentami)

Kris Foster/Anthony Vitale
Axell Hodges/Ash Hodges
Colton Haaker/Jimmy Bowron
Brian McCarty/Josh Metzger
Colby Raha/Tyson Traner
Jimmy Hill/Joe Carlino

Podobnie jak w latach wcześniejszych, materiały video zostaną opublikowane najpierw na stronie X Games w zakładce Real Moto (22 sierpnia), gdzie internauci będą mogli oddać głos na swojego faworyta. Video będą także ocenione przez panel ekspertów. Ostateczne wyniki zostaną ogłoszone podczas specjalnego show World of X Games (2 września).

zdjęcie: ESPN
dodała: Ruda

Partnerzy

facebook youtube