Karol Kruszyński: walka o tytuł mistrza trwa!
4 września 2020
Martin i Osborne wygrywają w IV rundzie Lucas Oil Pro Motocross
6 września 2020
Pokaż wszystkie

Adam Tomiczek wraca do rywalizacji w mistrzostwach Polski enduro

Po ponad miesięcznej przerwie Adam Tomiczek z ORLEN Team ponownie stanie na linię startu w walce o tytuł najlepszego zawodnika enduro w Polsce. Areną zmagań czołowych motocyklistów będzie tym razem podkielecki Piekoszów. 

Poprzednia runda odbywała się w ostatni weekend lipca (25-26.07) w Ostrowąsie koło Połczyna Zdroju zawodnik ORLEN Team startował wówczas ze zmiennym szczęściem. Pierwszego dnia zmagał się z problemami technicznymi, drugiego natomiast zakończył rywalizację na drugiej pozycji. W klasyfikacji generalnej Tomiczek zajmuje siódme miejsce z 17 punktami na koncie.

Zapowiada się na to, że zawody będą w błocie, więc na pewno będzie ciekawie i intensywnie. Tuż po zawodach przepakowuję sprzęt i ruszam na pierwszą rundę Pucharu Świata Baja, która odbędzie się w Serta w Portugalii. Czekają mnie intensywne dwa tygodnie. Cieszę się, że zawody nabierają tempa i wszystko zaczyna się rozkręcać – powiedział przed startem Adam Tomiczek. 

Kolejną rundę mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski enduro zaplanowano na 24-25 października. Zawodnicy powalczą na torze w Chełmnie. 

źródło: informacja prasowa

Partnerzy

facebook youtube