4 stycznia 2009
Wypowiedzi zawodników ORLEN TEAMU

And the winner is…

Chad Reed

Chad Reed Pierwsze zawody sezonu i spora niespodzianka, najlepszy we wczorajszych zawodach okazał się Joshua M. Grant (Joe Gibbs Racing), za nim na pudle stanął Andrew T. Short (Honda) i dopiero na 3ciej pozycji  Chad Reed (Suzuki). James Stewart (Yamaha), którego zwycięstwo obstawiała większość internautów, został na 2gim okrążeniu wyprzedzony przez Reeda, aby na 6tym odebrać z powrotem prowadzenie. Niestey chwilę poźniej w walce obaj zaliczyli updadek. Steward nie mógł odpalić motocykla i finalnie zakończyl na 19tym miejscu.  W Supercross Lites na najwyższym stopniu podium stanął Jake T. Weimer (Kawasaki) na drugim Ryan Morais (Kawasaki) i dopiero na trzecim miejscu Ryan Dungey (Suzuki). Niespodzianki w Anaheim zapowiadają pasjonujący sezon. Relacje z SX i MX znajdziecie zawsze w MotoX.com.pl.