Marcin Łukaszczyk zajmuje 3 miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Czech
10 sierpnia 2018
Przedostatnia prosta w wyścigu o tytuły w ORLEN MXMP
11 sierpnia 2018
Pokaż wszystkie

W dniach 2-4 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą odbył się Pol’and Rock Festiwal (dawniej Przystanek Woodstock). W ciągu trzech dni przez teren festiwalu przewija się kilkaset tysięcy ludzi. Na zaproszenie marki Monster Energy ekipa Freestyle Family już po raz drugi miała możliwość zaprezentowania swoich umiejętności.

Warunki nie były łatwe. Upał, kurz dawały się we znaki, ale team w składzie Bartek Ogłaza, Marcin Łukaszczyk, Rafał Biały i na mikrofonie Grzegorz Czerwiec stanęli na wysokości zadania, pokazując na jakim wysokim poziomie jest obecnie polski FMX. Takie triki jak Whip, Dead Body, Rock Solid, Superflip, Super Indy Flip, Kiss of Death Flip, czy niezliczone kombinacje tricków rozgrzały publiczność jeszcze bardziej, niż upalne dni.

Oglądających nie brakowało i widać, że z roku na rok pokazy cieszą się coraz większym zainteresowaniem festiwalowiczów. Zawodnicy pokazali jak duży progres poczynili od poprzedniego roku. Ekipa najpewniej pojawi się na kolejnej edycji z czymś zupełnie nowym. Wiadomo jednak jedno. Na pokazach Freestyle Family wysokiego poziomu i emocji nigdy nie brakuje.

Miło, że organizatorzy Pol’and Rock Festiwal i Monster Energy doceniają pracę zespołu i nie poprzestali na jednorazowym występie w 2017 roku.

Zawodników FF wspierają:
Motul, Dunlop, I’m Inter Motors, Go Pro, Diverse, Merkurion, Duust, Milanówek

źródło i zdjęcia: informacja prasowa
dodała: Ruda

Partnerzy

facebook youtube