Supercross
Monster Energy Supercross w połowie sezonu
20 lutego 2020
Supercross
Science of Supercross i rola mechaników
21 lutego 2020
Pokaż wszystkie

Freestyle Heroes: skuter śnieżny będzie latał w Arenie Gliwice!

Salto w tył skuterem śnieżnym z rampy? Takie rzeczy tylko podczas Freestyle Heroes w Arenie Gliwice 21. marca. Zeszłoroczna edycja Freestyle Heroes pokazała, że organizatorzy stawiają na bardzo emocjonujące widowisko na wysokim poziomie. Jednocześnie, w swojej formie, odpowiednie dla widzów w każdym wieku. W tym roku postanowili podnieść poprzeczkę wprowadzając nową atrakcję.

Wyobraźmy sobie więc ponad 200-kilogramową maszynę o pojemności 600 cm3, która zamiast po śniegu, rozpędza się w arenie, wjeżdża na stalową rampę i podczas 20-metrowego lotu wykonuje salto w tył. Czy to w ogóle możliwe? Wbrew pozorom, tak!

Takie rzeczy potrafi zaproszony przez organizatorów włoski zawodnik Jason Cesco. Jason, na co dzień mieszka w małej miejscowości Laggio di Caddore, położonej w centrum Dolomitów na północy Włoch.

Ten przesympatyczny zawodnik, żyje każdym skokiem i każdym pokazem. Od razu widać, że kocha to co robi. Jak sam mówi, to było jego największe marzenie, które stało się rzeczywistością. Jason jest regularnym uczestnikiem największych pokazów i imprez motoryzacyjnych w całej Europie. Teraz zawita do Gliwic.

Podczas Freestyle Heroes zaserwuje kibicom cały arsenał tricków, które połączone z niesamowitym dźwiękiem silnika jego skutera, przyprawią o gęsią skórkę niejednego widza. Tego nie można przegapić!

Obok Jasona pojawią się zawodnicy takich dyscyplin jak: Freestyle Motocross, ATV Freestyle, MTB, BMX, Inline Skating, Mountain Board, Scootive. Taki zestaw daje gwarancję, że mocnych wrażeń na pewno nie zabraknie.

Placem zabaw dla zawodników będą 3 lądowania, 8 ramp, quarter pipe i 10-metrowa wieża do rozpędzania się. Dodajmy do tego efektowne występy dziewczyn z Psycho Dolls, które będą igrać z ogniem, a tłem ich występów i występów zawodników będą specjalnie wyreżyserowane efekty świetlne, pirotechnika i  muzyką grana na żywo przez znanego już widzom z zeszłego roku DJ’a Lucky Boya. Już chyba nikogo nie trzeba bardziej przekonywać, że 21. marca warto wybrać się do najnowocześniejszej areny w Polsce – Areny Gliwice.

Miasto Gliwice zaprasza!

źródło i zdjęcia: informacja prasowa
dodała: Ruda

Partnerzy

facebook youtube