GASGAS
Zobaczcie modele GASGAS na sezon 2021
22 września 2020
Video relacja z IV rundy ORLEN MXMP – Stryków 2020
24 września 2020
Pokaż wszystkie

Freestyle Heroes w listopadzie w Gliwicach

Organizatorzy potwierdzili, że pierwsze polskie show sportów akcji, Freestyle Heroes, odbędzie się zgodnie z planem w Arenie Gliwice.

Pierwotnie druga edycja Freestyle Heroes miała odbyć się w tym samym miejscu, ale 21 marca. Jak wiemy pandemia koronawirusa i decyzje władz uniemożliwiły realizację tej, oraz wielu innych imprez masowych. Kolejnym terminem był 30 maj. Niestety prognozy okazały się zbyt optymistyczne, ponieważ poważne obostrzenia obowiązywały jeszcze wtedy. Wsztscy mieliśmy nadzieję, że odległa data 28 listopada umożliwi realizacje tego wyjątkowego przedsięwzięcia.

W poniedziałek organizatorzy potwierdzili, że widzimy się właśnie w listopadzie.

Jak czytamy w oficjalnej informacji na fan page’u wydarzenia:
Arena Gliwice jest w pełni przygotowana na obecną rzeczywistość. Zostały wprowadzone wszystkie zabezpieczenia, aby zapewnić Wam i całej ekipie FH bezpieczeństwo podczas naszego SHOW. Arena będzie zapełniona maksymalnie w 50%, dlatego dolne sektory są już całe wyprzedane! Otworzyliśmy sprzedaż biletów na górne sektory skąd zobaczycie światowej klasy widowisko!

Dodatkowo organizatorzy zapewniają, że wszystkie zakupione bilety zachowują ważność, a obowiązują te same miejsca, które zostały zakupione.

My mamy nadzieję, że tym razem już nic nie pokrzyżuje planów i zobaczymy się w Gliwicach!

Bilety do nabycia na EVENTIM.PL

Więcej informacji na Facebooku.

Miasto Gliwice zaprasza!

Partnerzy

facebook youtube