Wyniki ostatniej rundy sezonu MXGP. Emocje do samego końca w Mantui! [VIDEO]
10 listopada 2021
Mistrzostwa Świata FIM SuperEnduro powracają do Łodzi!
18 listopada 2021
Pokaż wszystkie

Grand Prix o Puchar Niepodległości – galeria zdjęć

11 listopada w Strykowie odbyło się Grand Prix o Puchar Niepodległości. W ten podniosły dzień pogoda dopisała, podobnie jak zawodnicy i kibice, którzy byli świadkami świetnego ścigania.

Grand Prix o Puchar Niepodległości

Przez niemal trzy dekady, tradycyjnie w Święto Niepodległości zawodnicy spotykali się na torze w Sochaczewie. W 2016 roku zakończyła się historia tych wyjątkowych zawodów, gdy SKM „Szarak” nie uzyskał zgody na ich organizację.

W tym roku zawodniczki i zawodnicy mogli wystartować w jednej z dwóch imprez okolicznościowych: w Strykowie lub Lemierzycach. Patrząc po frekwencji, udział zawodników rozłożył się w miarę równomiernie pomiędzy te dwa wydarzenia. Na zawodach w Strykowie była MarGaret Photography, która uchwyciła dla was trochę kadrów.

Przypomnijmy, klasę MX65 wygrał Maksymilian Pawełczak, MX85 Michał Psiuk, MX Kobiet Zuzanna Kąciak, MX Junior Bartosz Jaworski, MX Open Jakub Barczewski, a MX Masters Paweł Wizgier. Na starcie zobaczyliśmy również zawodników z licencją B oraz C. W tej pierwszej zwycięzcą został Artur Siwiński, a w drugiej Jakub Matuszczak.

To był emocjonujący czwartek na strykowskim torze. Ze względu na centralne położenie, mocno byśmy sobie życzyli, aby Grand Prix o Puchar Niepodległości wszedł na stałe do harmonogramu zawodów KM Stryków.

Szczegółowe wyniki znajdziecie na STRONIE.

Partnerzy

facebook youtube