Motocross of Nations bez USA w tym roku
22 lipca 2020
Loretta Lynn – miejsce gdzie rodzą się legendy
24 lipca 2020
Pokaż wszystkie

HERO Challenge: teaser trasy [VIDEO]

Już za niespełna dwa miesiące, 12-13 września, czeka Was dwudniowy, sześciogodzinny, karkołomny egzamin, który zweryfikuje Waszą kondycję i umiejętności w najbardziej wymagającym wyścigu motocyklowym sezonu 2020 w Polsce.

Połączenie Hard Enduro, klasycznego Enduro, Cross Country, SuperEnduro i piaszczystego toru Motocross już na pierwszych zakrętach oddzieli chłopców od prawdziwych mężczyzn!

Na trasie zawodów znajdzie się wszystko o czym fani ekstremalnej jazdy mogą zamarzyć – strome i techniczne zjazdy oraz podjazdy, przejazdy „na dziko” przez las, ogromne sekcje głazów, szybkie odcinki Cross Country, przejazdy przez głęboki piach na torze Motocross, wymagające odcinki SuperEnduro i klasyczne sekcje Enduro…

Aby nieco podsycić Wasz apetyt przygotowaliśmy dla Was krótki helmetcam*, na którym znajdziecie mały przedsmak wrześniowego wycisku.

*Jest to podgląd na niewielką część trasy, wytyczonej jeszcze „na dziko” – jej finalna wersja na razie pozostanie owiana tajemnicą, jednak już dziś możemy Wam zdradzić, że będzie o wiele dłuższa oraz odpowiednio przygotowana. Zadbamy o to, żeby podczas jazdy nie rozpraszały Was gałęzie walące po kasku!

Na koniec przypominamy: rejestracja rusza już w najbliższy wtorek, 28 lipca o godzinie 9:00, na stronie: KLIK

Zawczasu nastawcie więc budziki, alarmy i przypomnienia – liczba miejsc dostępnych podczas rejestracji jest ograniczona i wynosi 220.

W ramach pakietu startowego zawodnicy otrzymują:

  • miejsce startowe podczas dwudniowych zawodów, rozgrywanych na niesamowicie zróżnicowanej trasie jakiej jeszcze nie było na żadnych zawodach na świecie,
  • limitowany t-shirt HERO Challenge,
  • dostęp do strzeżonego parku maszyn,
  • miejsce parkingowe dla auta oraz namiotu na terenie zawodów,
  • wodę i jedzenie w bufecie zawodów znajdującym się na trasie,
  • numer startowy oraz pomiar czasu,
  • dostęp do myjki dla motocykli oraz toalet.

Więcej informacji na STRONIE i Facebooku

Wydarzenie znajdziesz TUTAJ

Organizator: Agencja Sport UP

źródło i zdjęcia: informacja prasowa
dodała: Ruda

Partnerzy

facebook youtube