Puchar Polski w Motocrossie już w najbliższą niedzielę w Ornecie
12 maja 2011
Tor Motocrossowy- Woj. Wielkopolskie- Obroniki Wielkopolskie- Video

Husqvarna na podium w Enduro w Motorally 250

Mauro  wygrał w klasie 250 czterosuw podczas drugiego wyścigu z cyklu Mistrzostw Włoch Motorally, który odbył się w Foligno, Perugia. Świetny występ zaliczyła również Erika Burioli, która wygrała w kategorii kobiet na motocyklu TE250.

MEO NA PODIUM W MISTRZOSTWACH FRANCJI

Zawodnik fabryczny Husqvarny Antoine Meo zainaugurował start w Mistrzostwach Francji Enduro odpowiednio na drugim i pierwszym miejscu w obydwu dniach. Aktualny Mistrz Świata E1, pewnie zwyciężył w drugim dniu przed Renetem, który to z kolei wygrał z Meo w pierwszym dniu, z powodu kary, którą Antoine dostał na punkcie kontroli czasu.

Bardzo dobrze spisał się również Francuz Seb Guillaume, który dwukrotnie finiszował na drugim miejscu za Nambotinem w klasie E3, pomimo nadal odczuwalnej kontuzji ramienia, odniesionej siedem dni wcześniej w GP Portugalii.