Kevin Windham za Ronniego Maca na MXoN
22 sierpnia 2018
Czas na decydujące starcie w ORLEN MXMP
24 sierpnia 2018
Pokaż wszystkie

Inauguracyjna runda Mistrzostw EnduroCross już w tę sobotę

Już za kilka dni oczy całego motoświata skupią się na Stanach Zjednoczonych, gdzie 25 sierpnia rozpocznie się seria halowych Mistrzostw AMA EnduroCross. To właśnie tam, czołowi amerykańscy zawodnicy konkurencji SuperEnduro, zmierzą się w zaciętej rywalizacji o tytuł nowego Mistrza Ameryki. Wśród nich nie zabraknie Cody’ego Webba – aktualnego Mistrza Świata SuperEnduro, którego wyczyny Polscy kibice mieli okazję dwukrotnie podziwiać podczas Mistrzostw Świata SuperEnduro rozgrywanych w TAURON Arenie Kraków.

Pełna lista startowa nadal nie jest znana, jednak możemy być pewni, że wszyscy uczestnicy będą zawzięcie walczyć o pierwsze punkty w sezonie. Każdy z nich startuje z czystą kartą, a nam pozostają jedynie spekulacje. Czy mimo niedawnej kontuzji Cody Webb będzie w stanie rywalizować ze zwycięzcą cyklu z 2016 roku – Coltonem Haaker? Czy może czeka nas całkiem nowe rozdanie tytułów? Odpowiedzi na te pytania przyniesie nam sześć zaplanowanych przez organizatorów rund. Najbliższa zostanie rozegrana już w najbliższą sobotę, na torze mieszczącym się w Events Center w Prescott Valley.

Kalendarz AMA EnduroCross 2018

I runda – 25 sierpnia – Prescott Valley
II runda – 15 września – Costa Mesa
III runda – 22 września – Reno
IV runda – 20 października – Denver
V runda – 27 października – Everett
VI runda – 3 listopada – Boise

Dla wszystkich fanów SuperEnduro mamy dobrą wiadomość: najlepsi uczestnicy cyklu AMA EnduroCross już 8 grudnia 2018 roku zmierzą się w batalii z zawodnikami całego globu podczas pierwszej rundy Mistrzostw Świata SuperEnduro w TAURON Arenie Kraków.

Bilety dostępne na www.eventim.pl oraz w salonach EMPIK. Do końca sierpnia można je nabyć w wersji Early Birds w promocyjnej cenie (każdy bilet tańszy o 10,00 zł.).

Więcej informacji na Stronie oraz Facebooku

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/2076516942626996/

Organizator – Agencja Sport UP

źródło i zdjęcia: informacja prasowa
dodała: Ruda

Partnerzy

facebook youtube