antonio cairoli
Antonio Cairoli pięciokrotny Mistrz Świata – video
31 stycznia 2012
Buty motocross enduro atv
Jak przyzwyczaić się szybko do nowych butów crossowych- Video
31 stycznia 2012
Pokaż wszystkie

KM Cross na treningach w Estonii

km cross

km crossPo przejechaniu przeszło 1000km zawodnicy klubu motorowego CROSS dotarli do miejscowości Voru w Estonii. Temp. spadła poniżej 20 stopni C, co spowodowało, że pierwszego dnia nie odpalił jeden z samochodów. Po krótkim holowaniu cała kawalkada udała się z hotelu na trening. Hala zaskoczyła nas swoim rozmiarem jak również panującą w niej temperaturą. Na miejscu spotkaliśmy kolegów z Białegostoku stałych bywalców Otwartych Mistrzostw Lubelszczyzny.

km cross

Pierwszego dnia treningi odbywały się z podziałem na 3 grupy: 65ccm + 85ccm, Quady, duże motocykle. Każdy zaliczył co najmniej po pięć 20minutowych wyjazdów.

km crossDrugiego dnia kolejne samochody zaczęły odmawiać posłuszeństwa z rozruchem. Zawodnicy nadal byli spragnieni jazdy. Podzieleni na cztery grupy wyjeżdżali na 15 min wyjazdy. Najmocniejsza grupa odbyła wyścig na 7 okrążeń. Pierwszy ze startu wyszedł Kamil Walczak za nim Maciek „Rysio Chrumpek” Więckowski i Józek Sawicki, 4 Piotr „Kaczor” Kaczorowski, 5 Robert „Rozpęd” Rozpędowski i dwóch kolegów z Białegostoku. Na mecie pierwszy zameldował się Maciek „Chrumpek” Więckowski. Drugi był Józek Sawicki a trzeci Kamil Walczak. Koledzy z Białegostoku pożegnali się z Estonią i wyruszyli w stronę Hiszpanii na wspólne treningi z ekipa Macieja Zdunka, Marcina Wójcika, Kamila Osieleńca oraz Dominika i Wiktora Małeckich.

km cross

Trzeci dzień był dniem wolnym od motocykli, rozpoczęły się zajęcia w podgrupach Jedni wzięli udział w wyprawie na skuterach śnieżnych przez pola i lasy (przy niskiej temperaturze,-25*C) inni poszli zjeżdżać na dętkach z górki, a niektórzy poszli testować tutejszą kuchnie. Po dalszym przebiegu zgrupowania będziemy starali się zdawać relację na bieżąco.

km cross
Ze sportowym pozdrowieniem Uczestnicy zgrupowania w Estonii KM Cross
Ekoklinkier Lublin.

 

źródło: informacja prasowa

Partnerzy

facebook youtube