MXGP
Vialle i Herlings na szczycie podium MXGP Holandii
9 marca 2020
Koronawirus zdominował świat
13 marca 2020
Pokaż wszystkie

Koronawirus uderza w wydarzenia: MŚ SuperEnduro i Freestyle Heroes

W związku z zakazem organizacji imprez masowych, obowiązującym od dzisiaj do odwołania, w najbliższą sobotę nie odbędzie się finałowa runda Mistrzostw Świata SuperEnduro w Łodzi. Czy uda się zawody przeprowadzić w innym terminie, dowiemy się w przeciągu tygodnia. Natomiast wiemy już teraz, że druga edycja Freestyle Heroes, zaplanowana pierwotnie na 21. marca, zostanie przesunięta na maj.

Mistrzostwa Świata SuperEnduro – Atlas Arena Łódź

Chyba wszyscy mamy wielką nadzieję, że uda się znaleźć inny termin na rozegranie finałowej rundy Mistrzostw Świata SuperEnduro. Wiemy jednak, że może to być trudne w obliczy początku sezonu oraz startującego niedługo WESS. Mimo wszystko – trzymamy kciuki! Jak czytamy na Facebooku promotora Mistrzostw Świata SuperEnduro:

Drodzy kibice, zawodnicy oraz partnerzy wydarzenia Mistrzostwa Świata SuperEnduro 2019/2020 – Łódź.

W dniu dzisiejszym Wojewoda Łódzki zakazał organizacji imprez masowych zaplanowanych na terenie miasta Łódź. To samo uczynił również Premier Mateusz Morawiecki w stosunku do wszystkich imprez masowych planowanych na terenie całego kraju.

Zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby finałowa runda Mistrzostw Świata SuperEnduro w Łodzi była spektakularnym wydarzeniem, na najwyższym światowym poziomie. Jednakże zdrowie ludzkie to największy skarb każdego człowieka, w związku z czym powinnyśmy Wszyscy zaakceptować oraz uszanować odgórną decyzję. Zgodnie z informacją jaką Wojewoda Łódzki podał podczas porannej konferencji prasowej – finałowa runda Mistrzostw Świata SuperEnduro nie odbędzie się w planowanym terminie tj. w najbliższą sobotę 14 marca 2020 roku.

To bardzo trudna i nietypowa sytuacja, która jeszcze nigdy nie miała miejsca. Jako organizator dołożyliśmy wszelkiej staranności oraz wypełniliśmy wszystkie niezbędne dokumenty aby przeprowadzić Mistrzostwa. W organizację tego wydarzenia włożyliśmy całe serce oraz zaangażowaliśmy duże środki finansowe. Niestety panujący koronawirus to siła wyższa, na którą nikt z nas nie ma wpływu.

Prosimy o wyrozumiałość. W ciągu najbliższego tygodnia przekażemy Wam pełne informacje odnośnie możliwości przesunięcia terminu wydarzenia lub też decyzję odnośnie jego całkowitego odwołania oraz sposobu rozliczeń biletów.


Z uszanowaniem,
Agencja Sport UP

Freestyle Heroes – Arena Gliwice

Druga edycja freestyle Heroes zaplanowana na 21. marca została przesunięta na późniejszy termin. Nowa data to 30. maja. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Informacja ze strony organizatora:

Nowa data Freestyle Heroes 2020

Ze względu na odwołanie wszystkich imprez masowych zdecydowaliśmy się na przełożenie Freestyle Heroes 2020. Nasze widowisko odbędzie się 30 maja w Arena Gliwice! Nie poddajemy się, działamy dalej i szykujemy się na maj – to będzie idealny prezent na dzień dziecka!

Zostajecie z nami? Światowej klasy zawodnicy extreme&moto zrobią dla Was niesamowite show 30 maja!

Poniżej przedstawiamy Wam dwie opcje do wyboru w zaistniałej sytuacji:

– Przyjdź na Freestyle Heroes 30 maja!
Jeśli mimo zmiany daty zostajecie z nami to nie musicie nic robić! ? Bilety będą obowiązywać 30 maja! Te same miejsca, które zajęliście na Arenie Gliwice zostają Wasze.


– Zwróć bilet.
Bilety mogliście zakupić w kilku opcjach. Bilety należy zwrócić w miejscu ich zakupu. W zależności od biletu, w różny sposób przebiega procedura zwrotu (…)

Szczegóły dotyczące zwrotów znajdziecie TUTAJ

Miasto Gliwice zaprasza!

dodała: Ruda
zdjęcia: organizatorów

Partnerzy

facebook youtube