zawody
Poligon 323 – utorskie zawody Adventure Team
21 marca 2017
Tim Gajser wygrywa w Argentynie
Gajser i Jonass zwyciężają podczas rundy Mistrzostw Świata
21 marca 2017
Pokaż wszystkie
łańcuchy motocyklowe

WRP łańcuchy motocyklowe i zębatki

WRP (Works Racing Parts) to producent profesjonalnych podzespołów przeznaczonych do sportów motocyklowych. Od lat jest szczególnie chwalony za ofertę przeznaczoną do motocrossu i enduro. Dzieje się tak za sprawą bardzo dobrej jakości materiałów eksploatacyjnych oraz przystępnych cen. Każdy kto choć raz się zawiódł na tanich zamiennikach, ten wie, że warto dopłacić 20-30% więcej i nie tylko jeździć bezpieczniej, ale dłużej… czyli taniej! Na szczególną uwagę zasługują łańcuchy motocyklowe oraz zębatki do motocrossu, enduro, supermoto oraz quadów.

Łańcuchy motocyklowe WRP

Łańcuch motocyklowy WRP w wersji o-ring jest idealny do enduro, sprawdza się przez wiele godzin jazdy.

Charakteryzują się stosunkowo lekką wagą w porównaniu do tanich odpowiedników. Dodatkowo posiadają niskie opory toczenia, co gwarantuje doskonałe osiągi w przeniesieniu mocy z silnika na tylne koło. Dzięki zastosowaniu hartowanej stali, złotych wykończeń ogniw oraz chromowanym trzpieni łożysk, są niezwykle odporne na korozję oraz duże obciążenia w trakcie pracy. Są szczególnie polecane do motocykli cross i enduro jeżdżących w niesprzyjających warunkach terenowych (ziemia, piach, deszcz, błoto itp.) Łańcuchy o-ringowe charakteryzują się wytrzymałością nawet do 6 razy dłuższą w porównaniu do zwykłych, nie o-ringowych łańcuchów. Łańcuchy WRP powstają przy ścisłej współpracy z włoskim producentem REGINA, który jest światowym liderem i gwarantem jakości.

Tak wygląda w przybliżeniu łańcuch WRP PMX, czyli nie o-ringowa wersja do wyczynowego motocrossu.

Łańcuchy dostępne w Polsce: o-ring w rozmiarach 520 i non-oring w rozmiarach 420, 428, 520. Przykładowa cena najlepszego łańcucha w ofercie 520 Gold Professional O-RING 120 oczek to 399 PLN.

Zębatki WRP

Tylna zębatka WRP jest bardzo dokładnie wykonana, samoczyszcząca, a przede wszystkim z najlepszej jakości ultra lekkiego aluminium. Najlepiej sprawdza się w motocrossie.

Tylne zębatki są aluminiowe i są obrabiane maszynowo ze specjalnego, utwardzanego stopu aluminium o maksymalnej wytrzymałości i żywotności. Dodatkowo są anodowane na srebrno z celu zapobieżenia ewentualnej korozji, posiadają specjalne nacięcia, które powodują samooczyszczanie się z błota, dzięki czemu wolniej się zużywają. Maszynowe nacięcia w obrębie zębatki pozwalają zmniejszyć wagę bez uszczerbku dla trwałości. Każda zębatka jest osobno pakowana, posiada aplikację oraz komplet wytrzymałych naklejek firmowych na wahacz.

Przednia zębatka WRP, bardzo trwała, świetnie sprawdza się w trudnych warunkach terenowych i przy najmocniejszych motocyklach.

Zębatki przednie są wykonane z utwardzanej stali, specjalnie nacinane przy zębach w celu lepszego samooczyszczania. Niektóre są także nacinane w obrębie zębatki w celu redukcji wagi. Dostępne do wszystkich motocykli: cross, enduro, supermoto oraz sportowych quadów.

Cena tylnej zębatki to 199 PLN.
Cena przedniej zębatki 49-69 PLN.

Dostępne na:
www.sklep.motox.com.pl
www.sklepmotocyklowy24.pl

Partnerzy

facebook youtube