Triumph Racing z fabrycznym zespołem w mistrzostwach AMA SuperMotocross
16 grudnia 2022
Pierwszy polski frontflip od kuchni [VIDEO]
23 grudnia 2022
Pokaż wszystkie

Mistrzostwa Świata SuperEnduro Kraków – oficjalna relacja video

Wypełniona po brzegi TAURON Arena Kraków, hipnotyzująca ceremonia otwarcia, hektolitry adrenaliny, ryk silników motocykli najlepszych zawodników świata i napięcie towarzyszące nam od pierwszego startu do ostatniego okrążenia. Emocje po pierwszej rundzie Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro 2022/2023 z pewnością jeszcze długo nie opadną!

Mistrzostwa Świata SuperEnduro Kraków

Mistrzostwa Świata SuperEnduro Kraków

Już po raz piąty w historii stolica Małopolski gościła inauguracyjną rundę Mistrzostw Świata SuperEnduro. Zwycięzcą trzech pierwszych edycji, a tym samym zdobywcą krakowskiego hat-tricka jest legendarny, sześciokrotny mistrz świata – Tadeusz Błażusiak. Passa Polaka została jednak przerwana w sezonie 2019/2020, gdy po raz pierwszy na najwyższym stopniu podium w Krakowie stanął Billy Bolt. Utalentowany Brytyjczyk poszedł za ciosem i również w tym roku okazał się najszybszym z zawodników, wygrywając zarówno wyścig SuperPole jak i wszystkie z trzech finałów klasy Prestige.

Tak emocjonujące wydarzenie warto przeżyć jeszcze raz! Wszystkich miłośników tej wymagającej i widowiskowej dyscypliny zapraszamy do obejrzenia naszego oficjalnego podsumowania z pierwszej rundy Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro – Kraków, przeżyjmy to jeszcze raz!

Czy Billy Bolt okaże się czarnym koniem tego sezonu i trzeci rok z rzędu zdobędzie tytuł Mistrza Świata FIM SuperEnduro? Przekonaj się razem z nami już 18 marca podczas wielkiego finału w Arenie Gliwice!

Więcej informacji na stronie i Facebooku.
Oficjalne wydarzenie – Gliwice.
Bilety na Eventim.pl i E-bilet.pl
Organizator: Agencja Sport UP

Partnerzy

facebook youtube