Wyniki 10 rundy AMA Pro Motocrossu 2023. Jett Lawrence zakończy sezon z kompletem zwycięstw? [VIDEO]
22 sierpnia 2023
Wyniki finałowej rundy AMA Pro Motocrossu 2023 [VIDEO]
28 sierpnia 2023
Pokaż wszystkie

Mistrzostwa Świata SuperEnduro w Krakowie. Tańsze bilety dostępne tylko do końca sierpnia

Przygotuj się na dzień pełen adrenaliny i zaciętej rywalizacji – Mistrzostwa Świata SuperEnduro powracają do stolicy Małopolski!

Mistrzostwa Świata SuperEnduro w Krakowie

Mistrzostwa Świata FIM SuperEnduro słyną z ekstremalnych emocji i niespodziewanych zwrotów akcji, a polski przystanek jest tego zdecydowanym przykładem. To właśnie Kraków rokrocznie skupia oczy miłośników adrenaliny z całego świata, zmieniając się na jeden wieczór w mekkę entuzjastów sportów motorowych, którzy z zapartym tchem śledzą ekscytujący pokaz umiejętności swoich idoli.

Mistrzostwa Świata SuperEnduro Kraków. Zawodnicy stoczą zaciętą walką na wymagającym torze pełnym szybkich zakrętów, karkołomnych przeszkód i skoków.

Na bramkach startowych nie zabraknie biało-czerwonych reprezentantów, a wśród nich znanego ze swojej legendarnej techniki weterana SuperEnduro, pięciokrotnego mistrza Ameryki i sześciokrotnego mistrza Świata – Tadeusza Błażusiaka oraz Dominika Olszowego – mistrza Świata w kategorii Junior (2021/2022), którego talent i ogromna determinacja zaowocowały w ubiegłym sezonie najlepszym w historii debiutem w najwyższej kategorii startowej Prestige. Gdy gorące okrzyki tłumu mieszają się z rykiem silników, to właśnie ich rywalizacja jest najlepszym świadectwem potęgi tego sportu i niezłomnego ducha jego zawodników.

Dołącz do świata adrenaliny, pasji i wyjątkowej, sportowej rywalizacji. Tylko do końca wakacji możesz skorzystać ze specjalnej promocji LATE BIRDS, w której zyskasz do 20,00 pln zniżki na wybrane bilety.

Promocja jest ograniczona czasowo i obowiązuje do 31 sierpnia 2023. Skorzystaj z ostatniej szansy na tańsze wejściówki!

Przypominamy, że w sprzedaży dostępne są również ostatnie bilety z limitowanej puli wejściówek na paddock oraz sesję treningową:
– podczas sesji treningowej jako pierwszy zobaczysz zmagania światowej czołówki zawodników z wymagającym torem oraz głodnymi zwycięstwa przeciwnikami,
– dzięki biletom na paddock możesz zajrzeć za kulisy Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro i zobaczyć motocykle najlepszych riderów oraz podejrzeć z bliska jak twoi faworyci przygotowują się do startu.

W ubiegłych latach bilety na krakowski przystanek Mistrzostw Świata SuperEnduro wyprzedawały się z dużym wyprzedzeniem. Nie czekaj do ostatniej chwili i już dziś zapewnij sobie najlepsze miejsce na widowni.

Bądź tam razem z nami, gdy atmosfera w TAURON Arenie ponownie zapłonie z ekscytacji podczas jednego z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu sportów motorowych!

Bilety dostępne na: Eventim i E-bilet.
Więcej informacji na stronie, Facebooku i wydarzeniu.
Organizator: Agencja Sport UP

Mistrzostwa Świata SuperEnduro w Krakowie

Partnerzy

facebook youtube