SuperEnduro
Billy Bolt Mistrzem Świata SuperEnduro 2020
17 marca 2020
Zaktualizowany kalendarz Mistrzostw Świata MXGP
19 marca 2020
Pokaż wszystkie

MŚ SuperEnduro: runda w Łodzi w nowym terminie

Wraz z postępującym kryzysem związanym z COVID-19, FIM wraz z właścicielem formatu – ABC Communications oraz polskim organizatorem – Agencją SPORT UP, podjęli decyzję o oficjalnym odwołaniu finałowej rundy sezonu 2020, który miał odbyć się w Łodzi. Podali także nowy termin, w którym SuperEnduro do Łodzi powróci.

Łódź nie znika całkowicie z SuperEndurowej mapy świata. 12 grudnia w Atlas Arenie odbędzie się inauguracyjna runda nowego sezonu Mistrzostw Świata 2020/2021. A co wtedy z rundą w Krakowie? Być może stolica Małopolski przejmie rolę gospodarza finałowej rundy? Kto wie?

Co z biletami?

Jeśli planowałeś wybrać się na finałową rundę do Łodzi i masz bilety, możesz je zachować. Bilety będą obowiązywać na grudniową rundę, a dodatkowo możesz odebrać prezent.
Jeśli chcesz, możesz bilety oddać i otrzymać zwrot pieniędzy. WAŻNE – zwrot możliwy jest do 7. kwietnia w miejscu zakupu.

Poniżej pełna informacja opublikowana przez organizatora, Agencję Sport Up, w dniu 17.03.2020:

Idąc naprzeciw Waszym licznym komentarzom i wiadomościom, zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby nie odwoływać łódzkiej rundy Mistrzostw Świata, a tym samym ustalić nowy termin wydarzenia. Znalezienie nowej daty nie było proste – ze względu na obecną sytuację na świecie najbliższe tygodnie nie wchodziły w grę, z kolei w kolejnych miesiącach imprezy motocyklowe wychodzą z hal i rozpoczyna się sezon outdoorowych zmagań.

W związku z tym, wraz z FIM oraz z międzynarodowym promotorem ustaliliśmy, że zawody odbędą się 12 grudnia bieżącego roku. Tym samym łódzka runda SuperEnduro rozpocznie nowy sezon halowych, motocyklowych Mistrzostw Świata.

Polskie rundy Mistrzostw Świata SuperEnduro zawdzięczają swój sukces głównie Wam – kibicom! To dzięki Waszemu wsparciu i miłości do tego widowiskowego sportu Polscy kibice uznawani są za najlepszych fanów SuperEnduro na świecie.

Bilety zakupione na Mistrzostwa Świata SuperEnduro 2019/2020 – Łódź (14 marca 2020 w Atlas Arenie) nie tracą ważności. Możecie je wykorzystać podczas inauguracyjnej rundy nowego sezonu Mistrzostwa Świata SuperEnduro 2020/2021 – Łódź – 12 grudnia 2020 w Atlas Arenie (wejście na podstawie posiadanych biletów). Macie również prawo do zwrotu biletów w punktach ich zakupu.

Dla najbardziej zagorzałych kibiców, którzy zostaną z nami i wykorzystają marcowe bilety podczas inauguracyjnej rundy Mistrzostw Świata SuperEnduro (12 grudnia 2020 w Atlas Arenie) w ramach podziękowania przygotowaliśmy prezenty.

Dla kibiców, którzy zakupili bilet na wydarzenie główne (do wyboru jedno z poniższych):
darmowy bilet na sesję treningową – dzięki któremu zobaczycie jak przygotowują się do startu czołowi, światowi zawodnicy poza kamerami i blaskiem fleszy. Jako pierwsi zobaczycie jak Taddy Blazusiak, Billy Bolt Racing, Jonny Walker Off-Road Racer czy Alfredo Gomez zapoznają się z torem, trenują i pokonują kwalifikacje. Sesja treningowa trwa w godzinach 11:30-15:00 (12 grudnia 2020),
limitowana koszulka SUPERENDURO – BEST FAN.

Dla kibiców, którzy zakupili bilet na wydarzenie główne oraz sesję treningową:
limitowana koszulka SUPERENDURO – BEST FAN.

O sposobie odbioru prezentów poinformujemy Was w kolejnym tygodniu.

Liczymy na Waszą wyrozumiałość i wsparcie, ponieważ jak wiecie w organizację tej imprezy nie tylko włożyliśmy całe serce, ale również dołożyliśmy wszelkich starań, wypełniliśmy wszelkie niezbędne dokumenty oraz zainwestowaliśmy duże środki finansowe i to właśnie z Waszą pomocą będziemy w stanie kontynuować organizację kolejnych, polskich rund Mistrzostw Świata SuperEnduro.

Jeśli jednak nowa data wydarzenia nie będzie Wam pasować prosimy o zwrot biletów w ciągu najbliższych 21 dni w miejscu jego zakupu.
Więcej o sposobach zwrotu znajdziesz TUTAJ

Partnerzy

facebook youtube