Active Image
Jak Tadek pokonał Knighta? Film!
22 listopada 2007
Sample Image
Spodkiem wstrząsnęły skaczące gwiazdy!
28 listopada 2007
Pokaż wszystkie

MX Chaos II

Sample Image

Sample ImageWłaśnie ukazała się na rynku II część filmu o polskim motocrossie i freestyle`u, uzupełniona ujęciami z innych dyscyplin ekstremalnych. Wzorem ubiegłego roku darmowy egzemplarz płyty z filmem w wersji VCD możecie nabyć z grudniowym magazynem Świat Motocykli. Film jest wydany w nakładzie niemal 65.000 egzemplarzy i dystrybuowany na terenie całej Polski.

W trakcie 45 minutowego seansu możecie podziwiać podniebne akrobacje czołowych polskich zawodników FMX, Bartka Ogłazy i Darka Kłopota, Motocrossową Kadrę Polski, fragmenty Motocrossowych Mistrzostw Europy w Gdańsku i Olsztynie, Mistrzostw Świata w Trialu w Myślenicach, rewelacyjny pokaz stunt`u w trakcie Extreme Moto w Warszawie, ekstremalne rowery, Mistrzostwa Świata Break Dance we Włocławku, latające koła wodne i wiele innych.

Wzorem pierwszej części akcja filmu jest napędzana w 100% przez polską muzykę rockową… ale śpiewną w języku angielskim. Dzięki współpracy z zespołami: UNDERGRUNT, THE THUNDERBOYS, HUNDRED INCH SHADOW, SAINC, CHUPACABRAS, MAYPOLE oraz PXP, film jest ciekawszy i ogląda się jak teledysk.

Pomysłodawcą oraz producentem filmu jest serwis internetowy MotoX.com.pl, który wraz ze sponsorami: Cropp, G-Shock, Logo, SixSixOne, WRP, Wind, Skin oraz patronami medialnymi: Świat Motocykli, Scigacz.pl, Wp.pl i CroppTown.pl, pracował na ostateczny efekt przez cały 2007 rok. W ponad 60 salonach odzieżowych Cropp Town na terenie kraju możecie umilić sobie zakupy spoglądając w międzyczasie na ekrany wewnętrznej TV, gdzie wciąż lecą 3-4 minutowe zwiastuny filmu. Ponadto dzięki patronom medialnym czytelnicy motocyklowej prasy oraz internetowych serwisów mają możliwość na bieżąco śledzić etapy powstawania filmu i relacje z wyjazdów.

Sample Image

Ekipa MotoX.com.pl już zaczęła przygotowania do projektu MX Chaos III, do którego zdjęcia rozpoczną się na przełomie lutego i marca 2008 roku. W kolejnym odcinku, obok tradycyjnego motocrossu, zobaczycie jeszcze więcej freestyle`u, zimowe szaleństwa na skuterach śnieżnych i motocyklach, wyścigi na wodzie oraz znacznie więcej zajawkowych przebitek z wypadów z kamerą. Do zobaczenia na szklanym ekranie!

Informacja prasowa: MotoX.com.pl
Projekt okładki: Świat Motocykli

Partnerzy

facebook youtube