Loretta Lynn – miejsce gdzie rodzą się legendy
24 lipca 2020
Motocross of Nations 2020 odwołane
30 lipca 2020
Pokaż wszystkie

Nowy X-cross już dostępny online

Czekaliśmy od dawna, aby wyruszyć w Polskę tam, gdzie ryczą motocyklowe silniki. No i doczekaliśmy się, nareszcie! Co prawda nie zawsze imprezy o których piszemy zyskały akceptację PZM, bo Związek traktuje je jako nielegalne, na szczęście organizatorzy i zawodnicy robią swoje.

Przykłady znajdziecie w tym wydaniu X-cross: MiniWatt (Słopsk), Cross Country Extreme (Skrzyszów), Xtreme Day (Buczek) czy Challenge Hard Enduro (Olszana). Byliśmy tam i nisko kłaniamy sięludziom, którzy te imprezy przygotowali. Ale również zawody „na legalu” zasługują na uznanie, a mamy tu na myśli pierwszą rundę Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Cross Country w Kaliszu Pomorskim, gdzie zarówno ściganie jak i organizacja stały na najwyższym poziomie.

Również poza granicami na torach robi się coraz większy ruch. Przykładem bogato ilustrowana relacja z Salt Lake City, gdzie rozegrano aż7 rund AMA Supercross. Zajrzeliśmy także na moto rynek. Przeczytacie o Gas Gas, którego number one został Tadek Błażusiak, firma Karguii prezentuje na naszych łamach swoją nową linię odzieżową dla riderów (i nie tylko), Maciej Brawata opowiada o nowym Sherco, Łukasz Kręcichwost dniami i nocami testował dla Was buty Leatt. Poza tym piszemy o nowym torze w Tuchomiu, prezentujemy riderów Fundacji Motocyklowe Nadzieje gotowych do mistrzowskich zmagań, Peter Narewski dzieli sięwrażeniami z wyprawy do Wisconsin na swoim KTM 1190 Adventure, a Ewa Kowalewska zaprasza do swojej foto galerii. O tym wszystkim w wolnym od wirusów najnowszym wydaniu X-cross!
http://onelink.to/xcross

źródło: X-cross

Partnerzy

facebook youtube