Video podsumowanie sezonu MXGP 2018
31 października 2018
Dean Wilson jako 80-letni motodziadek Earl
2 listopada 2018
Pokaż wszystkie

Po raz pierwszy w Polsce – Mistrzostwa Świata SuperEnduro od środka!

Jesteś zagorzałym fanem SuperEnduro, a poziom adrenaliny podskakuje Ci na sam widok motocykla? Przygotuj się na spotkanie z najlepszymi zawodnikami twarzą w twarz – limitowana pula biletów na paddock oraz sesje treningowe w sprzedaży!

Inauguracyjna runda sezonu 2018/2019 już 8 grudnia w TAURON Arenie Kraków. To właśnie wtedy czeka nas dzień pełen motocyklowych emocji na najwyższym poziomie: poranna sesja treningowa, popołudniowa wizyta w paddocku zawodników, oraz wisienka na torcie – wieczorne wydarzenie główne.

Już po raz kolejny masz szansę zajrzeć za kulisy imprezy i obejrzeć oficjalne treningi (w godzinach 11:00-15:00). Zaplanuj dzień wypełniony po brzegi warkotem silników i zobacz jak przygotowują się do startu najlepsi, światowi zawodnicy poza kamerami i blaskiem fleszy. Oglądaj z najlepszego sektora jak po raz pierwszy testują przeszkody, wybierają najlepsze linie przejazdu i ścierają się na torze z głodnymi zwycięstwa rywalami.

Zupełną nowością będzie możliwość wejścia na zaplecze motocyklowych Mistrzostw Świata i obejrzenia przygotowań teamów fabrycznych do startu. Odwiedź zawodników w parku maszyn i przybij piątki ze swoimi idolami. Zerknij z odległości kilku metrów jak Tadek Błażusiak, Colton Haaker, Cody Weeb, Jonny Walker czy Alfredo Gomez szykują się do inauguracyjnej rundy sezonu i grzeją silniki przed pierwszym wyścigiem.

Na zakończenie przygotuj zestaw kibica i zadbaj o swoje gardło. Dzień zwieńczymy imprezą sportową przepełnioną galonami adrenaliny i emocji. Czeka nas zacięta rywalizacja i wiele okazji do kibicowania polskim reprezentantom – wspólnie otworzymy nowy sezon halowych, motocyklowych Mistrzostw Świata i jako pierwsi poznamy wtedy nowego lidera sezonu 2019.

Widzimy się 8 grudnia w TAURON Arenie Kraków!

Bilety na krakowską, inauguracyjną rundę sezonu, do nabycia na www.eventim.pl oraz w salonach Empik.

Więcej informacji na Stronie oraz na Facebooku

Wydarzenie TUTAJ

Organizator: Agencja Sport UP

źródło i zdjęcia: informacja prasowa
dodała: Ruda

Partnerzy

facebook youtube