Pierwszy polski frontflip od kuchni [VIDEO]
23 grudnia 2022
Ken Block nie żyje. Legendarny kierowca zginął w wypadku na skuterze śnieżnym
3 stycznia 2023
Pokaż wszystkie

Rafał Biały podsumowuje rok 2022

Rafał Biały z teamu Freestyle Family oraz zawodnik Diverse Extreme Team zamyka kolejny FMX’owy rok. Jak sam mówi „nie było ziewania” i od samego początku działo się bardzo dużo. Kilka słów od Rafała znajdziecie poniżej.

Rafał Biały podsumowuje rok 2022

Było intensywnie, pozytywnie i co najważniejsze bezpiecznie! Już w marcu udało mi się latać na mojej miejscówce, co po przerwie zimowej jest mega dobrą akcją, bo z reguły potrzeba więcej czasu żeby teren najzwyczajniej w świecie wyschnął. Przełom marca i kwietnia to pierwszy event i mega loty dla publiki, której zdecydowanie brakowało. Podładowało mi to solidnie baterie.

Długo nie czekałem i już po kilku dniach wraz z moją ekipą Freestyle Family wyruszyłem na kolejne latanie, tym razem podczas Wrocław Motorcycle Show. Jaki początek, taki cały sezon i tak właśnie było. Machina ruszyła na dobre: treningi, wyjazdy, sesje, eventy, więc jak to mówię: „nie było ziewania”. Masa wyjątkowych miejsc odwiedzonych w całej Polsce i niesamowita publika, która zawsze nakręca na 100%. Dzięki, że jesteście!

We wrześniu wziąłem udział w największym polskim freestyle’owym show – Freestyle Heroes. W tym roku były aż dwa przystanki: Gliwice i Gdańsk. Nie ma co opowiadać, to trzeba zobaczyć! Kolejna edycja Freestyle Heroes już we wrześniu w Gdańsku.

Sporo czasu spędziłem też w swoim parku treningowym w Milanówku, gdzie bardzo lubię wracać po szalonych wyprawach. Latanie na dirt, do basenu, czy po prostu prace i modyfikacje na miejscówce, to chleb powszedni i zdecydowanie czuję się tam jak w domu.

Mam nadzieję, że 2023 będzie równie intensywnym rokiem, obfitym w progres i kolejne szalone historie do mojej FMX’owej przygody.

Wszystkiego najlepszego dla was w nadchodzącym roku. Zdrówko niech dopisuje, pozytywna energia towarzyszy, a zajawka nie stygnie. Trzymajcie się! Braaap

Rafała wspierają: Freestyle Family, Diverse, Motul, Dunlop, Shoei, Parts Europe, Merkurion Sp. z o.o.

Zawodnika możecie śledzić na bieżąco na jego Facebooku oraz Instagramie.

Partnerzy

facebook youtube