Przeżyjmy to jeszcze raz! Oficjalne aftermovie finałowej rundy Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro
24 marca 2023
Wyniki drugiej rundy MXGP na Sardynii. Piaszczysta batalia w Riola Sardo [VIDEO]
27 marca 2023
Pokaż wszystkie

Relacja na żywo z Pucharu Polski MX w Więcborku

Osiem kamer, dwa drony, dwóch komentatorów, „latający reporter” i wóz transmisyjny, czyli relacja live w Internecie z Pucharu Polski w Więcborku. W takiej skali, tego jeszcze w polskim MX nie było.

Relacja na żywo z Pucharu Polski MX

W tym roku polski motocross rozpocznie sezon od mocnego uderzenia medialnego. Trzy firmy połączyły swoje wysiłki, aby wypromować i uatrakcyjnić zawody motocrossowe w Więcborku. Motoresults zajmuje się promocją zawodów, MX Poland TV przeprowadzi na swoim kanale bezpośrednią transmisję TV ze wszystkich wyścigów, zarówno w sobotę jak i w niedzielę, a X-cross zapewni serwis prasowy przygotowując materiały dla dziennikarzy przed oraz po zawodach, a także otoczy merytoryczną opieką wszystkich przedstawicieli mediów, którzy przybędą do Więcborka.

Dzięki takiej współpracy zawody na torze Plebanka otrzymają niespotykaną do tej pory promocję i oprawę medialną, co ma doprowadzić do zwiększenia liczby kibiców i rozpropagowania tej pięknej dyscypliny nie tylko wśród mieszkańców regionu, ale także całego kraju.

Dla wszystkich tych, którzy nie będą mogli kibicować zawodnikom osobiście, telewizja MX Poland TV przeprowadzi bezpośrednią relację ze wszystkich sobotnich i niedzielnych wyścigów. Zobaczymy profesjonalną transmisję opatrzoną komentarzem dwóch doświadczonych sprawozdawców sportowych oraz jednego reportera przeprowadzającego wywiady z najważniejszymi osobami i zawodnikami.

Relacja na żywo z Pucharu Polski MX – szczegóły

Na torze będzie pracowało osiem kamer oraz dwa drony, co pozwoli dokładnie śledzić większość ciekawych akcji na torze. Podczas transmisji na bieżąco będą publikowane online informacje o aktualnej pozycji startujących zawodników i ich czasy. Transmisję, w jakości Full HD, obejrzycie za darmo na dedykowanej stronie internetowej MXPoland.tv.

Celem jest, aby motocross wyszedł z medialnej niszy stając się dyscypliną powszechnie akceptowaną, znaną, z należną jej wysoką pozycją w polskim sporcie.

Partnerzy

facebook youtube