Casio G-Shock FMX Edition… zegarek Bartka Ogłazy
24 października 2006
100 rad od profesjonalistów, cz. VII
31 października 2006
Pokaż wszystkie

Tor Motocrossowy- Woj. Podkarpackie-Rzeszów

Dojazd:
Wjeżdżając do Rzeszowa kierujemy się na miejscowość Załęże (sprawdź na mapie). Jedziemy jak na giełdę samochodową. W tej miejscowości mijamy zakład karny, jedziemy cały czas prostą drogą, po około 300 m skręcamy z głównej drogi. Kierujemy się cały czas prosto, mijamy giełdę samochodową i dojeżdżamy do betonowych płyt. Płytami do końca i jesteśmy na miejscu.

Tor:
Tor położony jest w granicach miasta Rzeszów-Załęże (obok Giełdy samochodowej) na płaskim terenie. Należy do torów szybkich o twardej nawierzchni. Posiada pole startowe umożliwiające start jednocześnie 30 motocyklom. Szerokość toru 6-7 metrów. Posiada 9 skoków długości 15-26 metrów różnego stopnia trudności. Na wszystkich zakrętach usypane są wysokie bandy, co sprawia, że tor jest wyjątkowo przyjemny i bezpieczny. Znajdują się na nim również dwie proste z tralkami o różnych wysokościach. Tor posiada również duży parking, z którego można obserwować walkę na torze.

Właściciel/ zarządzający/ kontakt:
0602 797 976

Info:
Tor liczy powyżej 1800 m, jest 6 hopek (od 10 do 30m), nawierzchnia twarda (glina). Położony w całości na płaskim terenie. Wysokie bandy, szerokie hopy. Miejsce na zaparkowanie samochodów itp.

www.motocross-rzeszow.pl

Zdjęcia:

Partnerzy

facebook youtube