Orlen MX MP wystartują już w najbliższy weekend w Lidzbarku Warmińskim
2 maja 2018
Luc Ackermann idzie po swój pierwszy tytuł Mistrza Europy
4 maja 2018
Pokaż wszystkie

Sound of Gravity we wrześniu w Tychach

Epickie, pełne adrenaliny i odwagi, naładowane kilogramami pirotechniki i najlepszej muzyki show przybywa do Polski. Sound of Gravity to największe pokazy sportów ekstremalnych w naszym kraju. Podczas wydarzenia zaprezentują się gladiatorzy najbardziej widowiskowych dyscyplin sportów akcji. Będziemy także świadkami historycznej chwili – pierwszej próby wylądowania najniebezpieczniejszej ewolucji świata czyli double Backflipa na motocyklu crossowym przez Luca Ackermanna.

Areną ekstremalnych emocji będzie jeden z najnowocześniejszych obiektów sportowych w Polsce. Stadion Miejski w Tychach, 2-go września zostanie opanowany przez najlepszych zawodników w swoich konkurencjach. Przez całe show będziemy świadkami największych ewolucji jakie można zobaczyć. Pierwsze w Polsce podwójne salto w tył na motocyklu crossowym, ogromne bangery na rowerach MTB i BMX, czy inne wyczyny Freestyle Motocross w rytmie największych hitów legendarnej grupy Queen na długo zapadną w pamięci widzów.

Motocykle i rowery to jednak nie jedyne dyscypliny, które tego dnia pojawią się na skoczniach tyskiej areny. Prawdziwe szaleństwo rozpocznie się w czasie wyjazdu ogromnego czterokołowca. Freestyle Quad to obowiązkowy element każdego ekstremalnego widowiska świata. Nie inaczej będzie na Sound of Gravity. Co więcej – zobaczymy trik, który wykonuje tylko kilka osób na naszej planecie. Ogromne salto na quadzie w wykonaniu Polaka – Patryka Siekaja będzie potężnym uderzeniem adrenaliny.

Polski quadowiec to nie jedyny biało-czerwony akcent podczas pokazów. Na rampach obok zagranicznych mistrzów zobaczymy na motocyklach Rafała Białego, Marcina Łukaszczyka, Marcela Ruczkowskiego oraz Dawida i Szymona Godziek na rowerach. Polscy bracia to jedni z najbardziej rozpoznawalnych w świecie zawodnicy sportów akcji, którzy od wielu lat skaczą pod skrzydłami zespołu Red Bulla. Możemy być zatem pewni, że najlepszych ewolucji na rowerze MTB i BMX nie zabraknie, tym bardziej że Szymon Godziek będący także współwłaścicielem Sfery Sportu odpowiada za organizację eventu – „Pokazy w Tychach zapowiadają się jako najgrubsza impreza w kraju. Obok freestyle`owców na crossach wraz z całą ekipą MTB i BMX pokażemy najlepsze sztuczki, będą podwójne salta, frontflipy, rotacje i całe mnóstwo największych trików. Przygotowuję także pewną niespodziankę, o której poinformujemy być może jeszcze przed wrześniem.” – mówi popularny „Szaman”.

Sound of Gravity to pokazy które znacznie różnią się od innych tego typu produkcji w Europie. Współorganizator wydarzenia, polska organizacja Sfera Sportu, jako pierwsza na świecie zaprezentuje ekstremalny spektakl, który połączy sporty ekstremalne i muzykę w jedną całość. „Pokazy Freestyle Motocross i Dirt Jumpingu podczas Sound of Gravity zostaną zsynchronizowane z muzyką. Motywem przewodnim będą hity legendarnego zespołu Queen, zmiksowane i odpowiednio zaaranżowane przez naszych dj`ów. To właśnie znane i dynamiczne gitarowe riffy miksowane na jednej ze scen, których zbudujemy dwie, wraz z ewolucjami na ogromnych wysokościach mają wpływać na podświadomość widzów i wywoływać niezapomniane emocje” – mówi Krzysztof Magiera ze Sfery Sportu.

Kolejnym muzycznym dodatkiem, na scenie oznaczonej numerem dwa, będzie występ rockowej formacji Loa Karma w szeregach której znajduje się polski wojownik MMA, mistrz federacji KSW Artur „Kornik” Sowiński. Mocniejsze dźwięki kapeli będą towarzyszyć zawodnikom m.in. podczas rozpoczynającej show prezentacji.

Moc ekstremalnych atrakcji jakie zapewnią nam organizatorzy 2.09.2018 w Tychach podczas Sound of Gravity jest imponująca. Zatem już teraz warto pomyśleć o planach na ostatni wakacyjny weekend tego roku i zarezerwować wejściówki na to wydarzenie. Tym bardziej, że pierwsza pula biletów w systemie ebilet.pl jest w mocno promocyjnych cenach. Najatrakcyjniejsze ceny otrzymamy w pierwszym etapie – 59 złotych.

Sound of Gravity to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów i amatorów sportów ekstremalnych, nowoczesnych widowisk pełnych pirotechniki i muzyki. Ostatni weekend wakacji to data eventu, o którym będzie bardzo głośno. Już teraz zapraszają do przybycia Miasto Tychy i współorganizator Tyski Sport.

Pierwsza pula wejściówek w bardzo promocyjnych cenach dostępna na ebilet.pl oraz w salonach Empik i Media Markt

HARMONOGRAM

Otwarcie bram stadionu: 16:00
Pit Party: 16:30 (spotkanie z zawodnikami, autografy)
Rozpoczęcie show: 18:00

źródło i zdjęcia: informacja prasowa
dodała: Ruda

Partnerzy

facebook youtube