Trzecia runda ORLEN MXMP już za trzy dni w Lipnie
25 sierpnia 2021
W Lipnie było gorąco i szybko! Wyniki III rundy ORLEN MXMP
30 sierpnia 2021
Pokaż wszystkie

Startuje Red Bull Enduro Liga 2021. Weź udział w wyzwaniu Taddy’ego!

Red Bull Enduro Liga powraca. Tym razem Tadek Błażusiak przygotował dla uczestników cztery zadania, podczas wykonywania których będą mogli wykazać się swoimi umiejętnościami, kreatywnością i odwagą.

Startuje Red Bull Enduro Liga 2021 – szczegóły

W tym roku uczestnicy poznają wszystkie zadania na raz, aby mogli się lepiej przygotować i nagrać wszystkie wyzwania na raz, gdyby pogoda nie sprzyjała lub kalendarz startów był mocno napięty.

W tym roku Taddy zadał uczestnikom następujące tematy:

  • Technika (start 1.09.2021) – Pokaż swoją najlepszą techniczną akcję!
  • Szybkość (start 8.09.2021) – Nie ważne gdzie, ważne, żeby było szybko!
  • Odwaga (start 15.09.2021) – Przełam swój strach!
  • Zabawa (start 29.09.2021) – Najważniejszy jest FUN!

Począwszy od pierwszego września, w każdą środę odblokowywane będzie nowe zadanie. Każdy, kto w ciągu tygodnia – do kolejnego wtorku, do końca dnia wrzuci swoją wersję zaliczonego wyzwania (niezbędne spełnienie warunków regulaminu – m.in.: pokazanie numeru zadania) weźmie udział w walce o nagrody ufundowane przez partnerów konkursu: GoPro, Garmin, Fox oraz Dobre Sklepy Motocyklowe i otrzyma punkty za terminowe wykonanie zadania, które zadecydują o awansie do finału. Wyniki poszczególnych etapów będą ogłaszane w każdą środę.

Startuje Red Bull Enduro Liga 2021 – wyścig finałowy

Podobnie jak w zeszłym roku, po zakończeniu fazy internetowej, zawodnicy z największą liczbą zdobytych punktów otrzymają zaproszenie na wielki finał, który odbędzie się 10 października na specjalnie zbudowanym na tę okazję torze. Tam zmierzą się w wyścigach w jedynej takiej formule na świecie, podczas których będą mieli okazję świetnie się bawić, walczyć o kolejne nagrody i tytuł Największego Kozaka Enduro w Polsce.

Jeśli chcecie się zmierzyć z zadaniami wybranymi przez Tadka Błażusiaka, nie zwlekajcie tylko wsiadajcie na motocykle i nagrywajcie swoje wersje zadań. Każdy ma szansę na zakwalifikowanie się do finału, a na uczestników z wszystkimi zadaniami zaliczonymi w terminie czekają niespodzianki.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco.

Partnerzy

facebook youtube