404
11 listopada 2004
Tor Motocrossowy- Woj. Dolnośląskie- Głogów
3 czerwca 2005
Pokaż wszystkie

Tor Motocrossowy- Woj. Łódzkie- Stryków (20km od Łodzi)

Dojazd:
Wjeżdżając do Strykowa od strony Łowicza trzeba jechać prosto, przejechać centrum z kościołem i w zasadzie na wyjeździe z miasteczka po prawej stronie będzie widoczny Hotel 500. Jakieś 300 m przed hotelem trzeba skręcić w prawo. Tor jest widoczny z drogi głównej na Łódź. Jadąc od strony Łodzi trzeba skręcić tuż za Hotelem 500 w lewo i jesteś na torze.


Właściciel/ zarządzający:
MKS „Zjednoczeni”
Pl. Łukasińskiego 4
95-010 Stryków

 

Kontakt:
tel. 042 719 80 19
faks 042 719 81 98
Wielokrotnie dzwoniliśmy pod podany nr telefonu, ale nikt nie odbiera. Może Wam się uda;-)

 

Info:
Duży i szeroki  tor o nawierzchni ziemnej, ale po ostatniej modernizacji jest sporo fragmentów piaszczystych. Położony w całości na płaskim terenie, dość urozmaicony, z dużą ilością sztucznych hopek (całkiem sporych), bez zaplecza sanitarnego. Tor jest przygotowywany na zawody, odbywają się tu jedne z najważniejszych i najbardziej widowiskowych imprez w kraju, Międzynarodowe Mistrzostwa Polski MX. Do dyspozycji zawodników i kibiców jest duży park maszyn położony od strony trasy Łódzkiej.

 

Treningi i opłaty:
W zasadzie nie ma specjalnych obostrzeń w treningach, jak rówież nie ma cennika opłat za tor. Czasami zarządca prosi o wyrozumiałość  i nie trenowanie podczas upałów, gdy się kurzy z uwagi na sąsiedztwo hotelu.
Relacje z zawodów:

 

Zdjęcia:


Partnerzy

facebook youtube