Beskid Hero – pierwsze zawody Hard Enduro w polskich górach przeszły do historii
5 czerwca 2017
ORLEN MX MP
Relacja video z ORLEN MX MP w Olsztynie
6 czerwca 2017
Pokaż wszystkie
ORLEN MX MP

ORLEN MX MP

 

W nadchodzący weekend 10-11.06.2017 w Strykowie odbędzie się kolejna runda cyklu Mistrzostw Polski w Motocrossie – ORLEN MX MP. Znany z dobrej organizacji, jeden z najstarszych klubów – MKS Zjednoczeni Stryków, będzie gospodarzem trzeciego z kolei „rozdania” punktów w klasyfikacji generalnej Mistrzostw.

ORLEN MX MP w Strykowie

 

Tor położony przy ul. Warszawskiej, charakteryzujący się płaskim terenem, na którym rozmieszczono sporo technicznych skoków, zawsze liczna obecność kibiców i wysoki poziom tegorocznej rywalizacji wszystkich klas gwarantują wszystkim wspaniałe widowisko.

 

W sobotę na torze zobaczymy zawodników klas MX65, MX85, MX125 oraz MX Open. Treningi rozpoczną się o godz. 9.20 a start do pierwszego wyścigu zaplanowano na godz. 13.30.

 

W niedzielę pojadą 3 klasy: MX Kobiet, MX Masters oraz MX2. Pierwsze treningi zaplanowano na godz. 9.00 a pierwszy wyścig wystartuje o godz. 12.20.
Nie pozostaje zatem nic innego jak wziąć udział w tym widowisku z gwarantowanymi emocjami. Motocross w Strykowie to dobry pomysł na czerwcowy weekend!

 

źródło: PZM

Partnerzy

facebook youtube