Hermunen zwycięża w Mistrzostwach Niemiec-Video
rbxfighters
Red Bull X Fighters Dubaj – transmisja
14 kwietnia 2011
Pokaż wszystkie

Zawodnicy Novik Gloves zdobywają czołowe lokaty podczas Mistrzostw Polski Cross Country

jakub galiński

jakub galińskiZawody w Bogdance charakteryzują się niesamowicie zróżnicowaną trasą, strome podjazdy i zjazdy, szybkie proste oraz błotne dziury tworzyły poligon dla niektórych uczestników nie do przejechania. Dodatkowo księżycowa sceneria tworzy wyjątkowy klimat. W trakcie Mistrzostw Polski Cross Country w Bogdance zawodnicy Novik Gloves zajeli czołowe miejsca w klasie MP Senior 1.

sebastian biniol banaś

Sebastian Banaś (AM-Rol Team) pierwszego jak i drugiego dnia zajął 4 miejsce co w klasyfikacji indywidualnej zawodów dało mu 4 miejsce. Jakub Galiński pierwszego dnia był najszybszym zawodnikiem na motocyklu dwusuwowym w klasie Senior 1 kończąc na 5 miejscu. Drugiego dnia zawodów po długiej walce z Tomaszem Zychem, Kuba dojechał ósmy.Taki wynik zagwarantował mu 6 miejsce w klasyfikacji indywidualnej zawodów.

novik logo

Do klasy MP Junior po długiej przerwie, do  rywalizacji wrócił Jan Folga. Janek pojechał równo meldując się na 7 miejscu pierwszego i drugiego dnia. Dwa razy siódme miejsce było wystarczające by w generalnej klasyfikacji Janek zajął 6 miejsce. Nasza zawodniczka Kinga Gajewska była jedną z dwóch kobiet startujących w Bogdance. Kinga ukończyła obydwa dni zawodów kolejno zajmując 21 i 26 miejsce.

Wszystkim Naszym zawodnikom Gratulujemy!