Roczen, Nagl i Jacobi w składzie Niemiec na MXoN
9 sierpnia 2018
Freestyle Family na Pol’and Rock Festiwal
10 sierpnia 2018
Pokaż wszystkie

Marcin Łukaszczyk zajmuje 3 miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Czech

28 lipca 2018 odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Czech u Petra Pilata w miejscowości Cercany.  Wśród startujących zawodników nie zabrakło Marcina Łukaszczyka, który podesłał nam kilka słów na temat swojego startu.

„Już drugi raz miałem przyjemność jeździć u Petra Pilata. W zeszłym roku zająłem 4 miejsce, więc pozostał lekki niedosyt.

Park Petra różni się diametralnie od innych, położony przy  starej fabryce betonu, wszystkie rampy upakowane ciasno, aby skoczyć skok 30 m trzeba otworzyć bramę i napędzić się z ulicy 😉

W sobotę od razu przystąpiliśmy do zawodów praktycznie bez treningów, ponieważ nie było czasu na nie. Liczna publika, świetna atmosfera oraz wspaniała pogoda nakręciły mnie do pokazania między innymi Kiss Of Death Flip, czy Cordova Flip. Po zaciętej walce z Tomasem Lysackiem , ostatecznie zająłem 3 miejsce za Matejem Cesakiem i Petrem Pilatem.

Bardzo się cieszę z wyniku mam nadzieję, że za rok dołożę kilka nowych tricków i poprawię rezultat.  Po zawodach udaliśmy się na lokalne After Party, gdzie jak zwykle wspaniale się bawiliśmy. „

źródło i zdjęcia: informacja prasowa
dodała: Ruda

Partnerzy

facebook youtube