Zach Osborne kontuzjowany, Phil Nicoletti zastąpi Andersona
7 czerwca 2018
Bez taryfy ulgowej w KTM Factory Racing
8 czerwca 2018
Pokaż wszystkie

MX Sports Pro Racing stworzyło serię 125 All Star Race, aby w 2018 roku przywrócić wyścigi motocykli dwusuwowych o pojemności 125cc do siedmiu rund Lucas Oil Pro Motocross Nationals. Są to: Hangtown, Thunder Valley i Washougal na zachodzie, High Point, The Wick i Budds Creek na wschodzie, a ostatnia odbędzie się podczas finałówej rundy Ironman. Poniżej możecie zobaczyć video z przystanku na torze Hangtown oraz Thunder Valley.

W serii 125 All Star Race można startować na aktualnych maszynach dwusuwowych o pojemności 125 cc, ale także na tych starszych modelach z ostatnich trzech lat, których producenci już nie produkują modeli o tej pojemności. Do udziału w zawodach uprawnieni są zawodnicy, którzy ukończyli 16 lat, z licencją AMA „B” lub wyższą. Obecni i byli zawodnicy z licencją AMA Pro Motocross także mogą brać udział w zawodach, o ile nie uczestniczą w profesjonalnych wyścigach w danej rundzie.

I tak na przykład podczas rundy na torze Hangtown w Sacramento na starcie wyścigu mogliśmy zobaczyć między innymi Ryana Villopoto, czy Wila Hahna. Co lepsze, Villopoto zajął dopiero drugie miejsce. Musiał uznać wyższość sporo młodszego Aidena Tijero. Hahn był trzeci.

Video z pierwszego przystanku 125cc All Star Race poniżej

Podczas wyścigu w Thunder Valley nie zobaczyliśmy już ani pierwszego Aidena, ani RV, więc Hahn mógł cieszyć się ze zwycięstwa. Video z tego wyścigu możecie zobaczyć poniżej.

zdjęcie: Dirt Bike Magazine
dodała: Ruda

Partnerzy

facebook youtube