4 października 2011
bieganie
Bieganie – jak trenować, żeby wytrwać

63. Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Sudecki Trial

W dniach 1-2 października 2011 r. w Szklarskiej Porębie odbył się 63. Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Sudecki Trial. Zawody te były IX i X Rundą Otwartych Indywidualnych Mistrzostw Polski, Pucharu Polski i Konkursowej Jazdy Motocyklem Classic Trial. Organizatorem zawodów było Towarzystwo Miłośników Sportu Motorowego „Sparta” Wrocław, które jak zawsze, od wielu, wielu lat perfekcyjnie przygotowało tą imprezę. Przy pięknej słonecznej pogodzie w zawodach wystartowało w pierwszym dniu 64, a w drugim dniu 57 zawodników z 10 klubów.

Oprócz najlepszych polskich zawodników w zawodach wzięło udział również trzech zawodników z Republiki Czech i 6 z Niemiec. Trasa o różnych stopniach trudności dla poszczególnych klas i grup wiodła po malowniczych stokach Karkonoszy. W klasyfikacji generalnej dwóch Rund wygrał Jiri Svoboda,drugie miejsce zajął Martin Matejicek a trzecie Jan Balas. W klasyfikacji klubowej pierwsze miejsce zajął AMK „Gorce” Nowy Targ, drugie miejsce KKCiM „Smok” Kraków, a trzecie „Sparta” Wrocław.