Sample Image
Odszedł historyczny kaskader
4 grudnia 2007
Sample Image
Cropp Team i jego Kłopot
14 grudnia 2007
Pokaż wszystkie

Co oni myślą po NOTJ 2007 ?

Sample Image

Sample ImageJeśli jestes ciekaw, co takiego pozostało w zawodnikach, którzy przyjechali skakać do Polski na Diverse Night of the Jumps, nie ma sprawy. Wystarczy, że zechcesz przeczytać, co kryje w sobie ten artykuł. Czy są zadowoleni, czy im sie podobało, jak się czują po wielkim, polskim show FMX… ?

Fredrik Johansson (2. miejsce w sobotę i 1. w niedzielę): Przede wszystkim chciałbym podziękować SALTO Motorsport za dobrą robotę przy imprezie! Dla nas zawodników stworzono jedne z najlepszych możliwych warunków. Cieszyliśmy się strefą serwisową, cateringiem i oczywiście salą zawodników z grami na konsolach, owocami, napojami i możliwością skorzystania z pomocy fizjoterapeutki. To było super! Również transport z lotniska i hotelu działał bez zarzutu. Czułem, że wszyscy w Polsce naprawdę o mnie dbają. Impreza była bardzo udana. Dla mnie podwójnie, bo osiągnąłem satysfakcjonujący wynik!

Sample ImageLukas Weis (zwycięzca konkursów Whip oraz Highest Air): DIVERSE Night of the Jumps w Katowicach to świetne doświadczenie. Dobre zawody a promotor przygotował wszystko bardzo profesjonalnie. Tor okazał się ciekawy, drewniana platforma stanowiła nowe wyzwanie. Publiczność niesamowicie nakręcała zawodników i należą jej się słowa uznania. Te zawody sprawdzały wytrzymałość, bo wszyscy rywale jechali naprawdę na najwyższym poziomie. Rywalizacja była zacięta, ale cieszę się, że mogłem uczestniczyć w tej wspaniałej imprezie.

Matt Buyten (gość specjalny z USA, 3. miejsce w sobotę i 4. w niedzielę): Show w Katowicach to fajne przeżycie. Wspaniale było uczestniczyć w tym wydarzeniu. Wszyscy dobrze mnie traktowali i zajmowali się każdą najdrobniejszą potrzebą. Można było od razu zauważyć moc pracy i wysiłku wkładanych przez całą ekipę. Ilość czasu i przygotowań poświęconych DIVERSE Night Of The Jumps sprawiały, że chciałem dać z siebie wszystko na torze!

Sample ImageJimmy Verburgh (zawodnik, sędzia Red Bull X-Fighters, organizator imprez, założyciel teamu FMX4ever): DIVERSE Night Of The Jumps to świetne wydarzenie. Bawiliśmy się po prostu znakomicie a wielu chłopaków zapomina, że o to właśnie chodzi! Gdy dajesz z siebie wszystko na motocyklu to publiczność kocha cię jeszcze bardziej. Widzowie kupują bilety i w ten sposób dają nam pracę. Bardzo fajnie wspominam jazdę w Katowicach, tor był naprawdę super i w sumie urządziliśmy wysokiej klasy przedstawienie. Natomiast party w klubie z soboty na niedzielę po prostu rządziło! Czego więcej potrzeba dobrej imprezie Freestyle Motocross? Nie mogę się doczekać powrotu…

Informacja prasowa: www.dext.pl

Partnerzy

facebook youtube