MXGP Teutschenthal – galeria zdjęć
4 czerwca 2024
Wyniki Grand Prix Łotwy. Jeffrey Herlings i Sacha Coenen wygrywają w Kegums [VIDEO]
10 czerwca 2024
Pokaż wszystkie

Sound of Gravity „Nowa Generacja” już w ten weekend w Gliwicach

Sound of Gravity to wybuchowe połączenie Freestyle Motocrossu, driftingu i pokazów rowerowych doprawione najlepszą muzyką oraz efektami pirotechnicznymi z najwyższej półki. Innymi słowy – pełen ogień na tłoki! Każdy fan ekstremalnych emocji i sportów motorowych musi to poczuć na własnej skórze.

Sound of Gravity „Nowa Generacja”

Jak sama nazwa wskazuje, to będzie nowa generacja imprezy Sound of Gravity. W tym roku do specjalistów od lotów na motocyklach i rowerach dołączą topowi kierowcy, którzy pokażą wam na czym polega prawdziwe latanie bokiem. I gwarantujemy – to nie będzie paczka chłopaków, którzy katują starym autem na parkingu pod supermarketem, ale grupa czołowych kierowców ujeżdżających bryki z najwyższej półki.

Wpadaj na Sound of Gravity i poczuj ekstremalne emocje na własnej skórze. Spotkaj się z czołowymi zawodnikami z całej Europy, przejedź się samochodem driftowym, i zobacz najbardziej spektakularne ewolucje. Tylko na Sound of Gravity miks najbardziej efektownych sportów ekstremalnych jest na wyciągnięcie ręki.

W trakcie ekstremalnych pokazów zobaczysz między innymi:
– loty na freestyle’owych motocyklach w zmiksowanym składzie zawodników z całej Europy,
– ewolucje na rowerach MTB, BMX i hulajnogach wykonywane przez topowych polskich riderów,
– drifting samochodami o silnikach posiadających ponad 500 koni mechanicznych,
– pokazy pirotechniczne przy akompaniamencie kozackiej muzyki.

Sound of Gravity „Nowa Generacja”

„Nowa Generacja” to zupełnie nowy program Sound of Gravity, w którym sporty ekstremalne zaprezentowane zostaną w jeszcze bardziej spektakularnej oprawie wizualno-dźwiękowej! Na najmłodszych czekają liczne atrakcje i niezwykłe doznania, które razem z rodzicami będą mogli przeżyć na trybunach oraz w wielu dodatkowych punktach w arenie.

Przed wydarzeniem będziecie mieć okazję z bliska przyjrzeć się motocyklom, rowerom oraz samochodom, które pojawią się w pokazach. Uczestnicy imprezy będą mieli wyjątkową szansę, aby wsiąść do samochodów driftowych, usiąść na motocyklach crossowych i zdobyć autografy zawodników.

8 czerwca przed PreZero Areną stanie także ekstremalne miasteczko ze strefą wystawienniczą, animacjami, pokazami treningowymi. To prawdziwy raj dla dzieci, młodzieży, ale także dla fanów motoryzacji i sportów ekstremalnych.

Bilety dostępne na Eventim.pl.

Partnerzy

facebook youtube