ORLEN Team gotowy na Rajd Dakar 2021
21 grudnia 2020
Rajd Dakar: składy teamów motocyklowych
28 grudnia 2020
Pokaż wszystkie
East River Enduro

East River Enduro

Jak zjechać z asfaltu, to z E.R.E. East River Enduro. Jak zacząć przygodę z enduro? Zacznij z East River Enduro – motocylowa przygoda z offroadem!

ERE pokażą Ci, jak najlepiej wpakować wasze pieniądze w błoto tak, że będziecie  się z tego cieszyć. Jeśli jesteś motocyklistą/tką i ciągnie Cię w teren to masz 2 opcje, a tak naprawdę 3.

Pożycz motocykl od kolegi!

  1. Pożyczyć sprzęt od kolegi, co jest często dość ryzykowne, koledzy którzy upalają w terenie mają zazwyczaj dość mocne sprzęty i łatwo można zrobić sobie krzywdę, możecie to sprawdzić na YouTubie. W najlepszym przypadku po prostu się zniechęcisz bo motocykl nie będzie dla Ciebie odpowiedni (za niski, za wysoki, za mocny itp.)
East River Enduro
East River Enduro

Kup motocykl!

2. Tu celowo nie piszę kupić motocykl, bo na tym się nie skończy. Zacznijmy od podstaw: chcąc zacząć przygodę z enduro/crossem najpierw spędzisz wiele godzin przy komputerze oglądając filmy, przeglądając wpisy internetowych mędrców, czy merytoryczne materiały, ale bez doświadczenia w tej dziedzinie ciężko jest przez to wszystko przebrnąć i wybrać przydatne informacje.
Załóżmy że jesteś już po przegrzebaniu internetów i podchodzisz do tematu odpowiedzialnie. Najpierw postanawiasz się ubrać, to możesz zrobić po taniości, nawet za ok. 1500 zł, tyle że kwota 3000 zł jest bardziej realna żeby szybko nie żałować zakupów.
Następnie trzeba kupić motocykl. I tu pojawiają się schody. 2T, czy 4T? Ok, zawsze jeździłeś na 4T więc zostaniesz przy tym, ale jaka pojemność? 250, 300, 390, a może 450, lub 690, bo przecież jesteś rosłym facetem/silną babką, więc dasz radę. Właśnie dzięki takiemu podejściu jest sporo 450tek i 690/701 z małym przebiegiem na rynku wtórnym. Idziesz jednak oszczędnie bo przecież jeszcze nie wiesz, czy taka forma motocyklizmu jest dla Ciebie. Kupujesz motocykl za około 10 tyś. zł co daje Ci poczucie, że nie kupujesz szrota, a w razie w odsprzedasz go za podobne pieniądze. 
Podsumowując wydałeś około 12 tysięcy zł i zaczynasz naukę jazdy w terenie. O ile nie kupiłeś za mocnego motocykla jest duża szansa, że Ci się to spodoba i na następny sezon będziesz już wiedzieć, czego chcesz.

East River Enduro
East River Enduro

Szkolenia z East River Enduro!

3-cią  opcją jesteśmy my! East River Enduro
Już za ok. 600 zł pod okiem doświadczonych rajderów możesz spróbować jazdy w terenie, na naszych motocyklach dostosowanych do potrzeb początkujących offroadowców. W sezonie 2020 są to motocykle SWM RS 300R ,oraz Beta SS 300 2T, Beta Xtreiner, Beta RR300 2T. Dodatkowo wypożyczysz wszystko co do takiej jazdy potrzeba, zaczynając od butów kończąc na kasku.
Nasz oferta skierowana jest do osób chcących spróbować czym jest enduro, do ludzi którzy jeszcze nie mają swojego lekkiego motocykla, ale również do osób które już kupiły swoje enduro i chcą podnosić swoje umiejętności w bezpiecznych warunkach.
Treningi dla początkujących na naszym torze to dopiero początek. Organizujemy Campy w naszej Bazie, w Hard Enduro Cegielnia i w kilku innych miejscach.
W sezonie 2021 przygotowujemy wiele ciekawych eventów, kameralnych, oraz tych trochę większych.

East River Enduro
East River Enduro

Masz pytania skontaktuj się z nami www.eastriverenduro.eu

+48 508532803

Partnerzy

facebook youtube