IV runda Motocrossowych Mistrzostw Polski ORLEN MXMP w Lipnie!
1 sierpnia 2019
X Games: McNeil zdobywa czwarty złoty medal z rzędu
2 sierpnia 2019
Pokaż wszystkie

EICMA 2019: największe targi motocyklowe Europy

Targi motocyklowe EICMA

Yamaha z kierownicą WRP na EICMA 2016

Znamy termin, kiedy odbędą się największe targi motocyklowe Europy. W tym roku EICMA w Mediolanie będzie mieć miejsce w dniach 5-10 listopada, z czego 5-6 to dni zarezerwowane wyłącznie dla prasy i biznesu, a od 7 do 10 wstęp jest dla każdego.

EICMA to od wielu lat miejsce prezentacji starych i nowych ciekawostek ze świata motocykli, oczywiście większość stanowią motocykle drogowe, ale zapaleńcy motocrossu, enduro, trialu lub supermoto nie poczują się zawiedzeni. Wręcz przeciwnie – nie będzie przesadą stwierdzenie, że jest to najlepsza okazja do obejrzenia niemal wszystkich motocykli oraz akcesoriów z całej Europy, niestety nieco mniej z USA. Znajdziecie tu niesamowity wybór crossówek i endurak nie tylko najpopularniejszych firm, ale także wypasione stoiska BETA, TM oraz inne mniej znane. Świetnie wyposażone pawilony jak zwykle będą miały: Acerbis, Ufo, Leatt, Prox, AOKI, Maxxis, Supersprox, Pirelli i wielu pozostałych.
Powierzchnia targowa jest ogromna. nie ma co porównywać do polskiego rynku. Dodamy tylko, że 1 pełny dzień często nie wystarcza, by obejrzeć wszystkie atrakcje.

Wszystkich mających w tym czasie nieco wolnego czasu oraz pieniędzy, zachęcamy do odwiedzenia Mediolanu.

Link do strony targowej: www.eicma.it

Redakcja MotoX.com.pl

Partnerzy

facebook youtube