Motocrossowy obóz Moto Gang
28 czerwca 2019
Adam Tomiczek i Maciej Giemza przed 3 rundą mistrzostw Europy enduro
28 czerwca 2019
Pokaż wszystkie

Festiwal sportów ekstremalnych w Gnieźnie – Sky Fighters Moto Gang Live Show

4 sierpnia Gniezno opanuje najwyższa porcja adrenaliny. Warkot silników sportowych aut, zapach palonej gumy i skoki na wysokości niemal trzeciego  piętra. To wszystko czeka na was w pierwszej stolicy Polski.

Na stadionie żużlowym odbędzie się niesamowite show oraz zawody o Puchar Prezydenta Miasta Tomasz Budasza.  Konkurować będą ze sobą zawodnicy z całej Europy. Widzowie będą mogli zobaczyć najbardziej ekstremalne ewolucje i salta na motocyklach na wysokości ponad 10 metrów nad ziemią!

Główną atrakcją imprezy będą zawody Freestyle Motocross, czyli powietrznych ewolucji na motocyklach. Zawodnicy będą wykonywać najniebezpieczniejsze tricki, które zapierają dech w piersi. A wszystko to na wysokości niemal trzeciego piętra podczas 23 metrowego przelotu nad ziemią. W programie również będziemy mogli zobaczyć pokaz tańca ładowarką BOB CAT oraz precyzyjną jazdę na dwóch kołach.  Widzów nie ominą również ryzykowne poślizgi i drift oraz jazda na dwóch kołach gangsterskimi autami.   

Niespodzianką dla widzów będzie wyścig spod taśmy Lidera Startu Gniezno Adriana Gały na motocyklu żużlowym przeciwko dwukrotnemu Mistrzowi Polski w Freestyle Motocrossie Arturowi Puzio, który zasiądzie za kierownicą 200 konnego Polarisa RZR Turbo.

Publika będzie świadkiem także skoków na rowerach, rolkach, hulajnogach a to wszystko na 11 metrowej mega rampie!!!

 Mega Rampa to jedna z największych ekstremalnych skoczni w Europie. Zawodnicy zjeżdżać będą z 11 metrowej wieży aby potem wybić się ze skoczni i przelecieć ponad 11 metrów nad ziemią.  Dla porównania skocznia Mega Rampy ma 3 metry wysokości i pozwala na wykonanie między innymi potrójnego salta w tył na rolkach czy też cashroll tailwhip na rowerze MTB

Zawodnicy na Mega Rampie będą walczyć na najlepsze tricki w  konkurencji  BEST TRICK napędzanej przez DUCK ENERGY DRINK.

Po imprezie organizator zaprasza wszystkich na oficjalne after party z udziałem zawodników do klubu Vechikuł Czasu

Przed rozpoczęciem zawodów od godziny 17.00 widzowie będą mieli okazję spotkać się z zawodnikami, zrobić zdjęcie, czy zdobyć ich autografy podczas Pit Party.

To będzie niesamowita sobota w Gnieźnie, dostarczy ona wielu emocji zawodnikom, jak i widzom. Różnorodność atrakcji sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Start o godzinie 18:00.

Ilość dostępnych biletów jest ograniczona, więc spieszcie się z zakupem, aby złapać najlepszą opcję!

Bilety dostępne na : http://www.motogang.eu/ oraz w sklepach odzieżowych Manekin.

źródło i zdjęcia: informacja prasowa

Partnerzy

facebook youtube