IV runda WESS dla Grahama Jarvisa
26 czerwca 2019
Festiwal sportów ekstremalnych w Gnieźnie – Sky Fighters Moto Gang Live Show
28 czerwca 2019
Pokaż wszystkie

Motocrossowy obóz Moto Gang

Wakacje to najpiękniejszy okres w ciągu całego roku. Któż z nas na nie nie czeka? Wszyscy! Szczególnie jednak dzieci, które po trudach nauki, w końcu mogą oddać się swoim pasjom.  My mamy pomysł, jak wykorzystać ten czas i połączyć przyjemne z pożytecznym.

Nudzi cię oglądanie telewizji, granie na komputerze czy leżenie na plaży?  Mamy dla Ciebie ciekawą alternatywę! Kochasz wyzwania, adrenalinę i ekstremalne przeżycia? Z wielką przyjemnością możemy ogłosić, że mamy ostatnie zaproszenie dla tych, którzy chcą swój czas wypełnić zanurzając się we freestyle. Podczas obozu Moto Gang początkujący zawodnicy nauczą się odpowiedniej techniki jazdy na motocyklach i quadach. Nasi profesjonalni trenerzy zadbają też o to, aby pokazać Wam co robić, aby unikać niepotrzebnych kontuzji. Camp przeznaczony jest również dla młodych adeptów motoryzacji, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności jazdy. Zajęcia odbywać się będą na polanie oddalonej o zaledwie 100 metrów od miejsca zakwaterowania, a także na profesjonalnych torach motocrossowych, na których odbywają się Mistrzostwa Polski – nie da się przecież nauczyć jeździć trenując tylko na jednym torze.  Ponadto w tych miejscach młodzi adepci motoryzacji wezmą udział w specjalnym szkoleniu, podczas którego z pierwszej ręki dowiedzą się o sprawdzonych strategiach marketingowych. Dzięki temu w późniejszym etapie kariery będą mogli odciążyć finansowo rodziców, a także unikną błędów, które mogą zaważyć na przyszłym sukcesie.

Obóz Moto Gang  odbędzie się w dniach:

I TURNUS: 29 czerwca – 5 lipca (ostatnie wolne miejsca)

II TURNUS: 22 lipca – 28 lipca

Zapisy na:  www.motogang.eu/oboz

Motocrossowy obóz powraca do Agro Wolice!

Kto był ten wie, że to miejsce to nie tylko zielone łąki i pola, ale przede wszystkim specjalnie wydzielone trasy do doskonalenia swoich motoryzacyjnych umiejętności. Urokliwe gospodarstwo to miejsce, gdzie swoje pierwsze kroki na motocyklu stawiał 2-krotny mistrz polski FMX oraz zdobywca Pucharu Polski Cross Country Artur Puzio. Co ciekawe, sam Artur będzie jednym z trenerów na obozie. Treningi poprowadzi również kilkukrotny Mistrz Łotwy w Motocrossie oraz uczestnik MXGP Martins Aleksandrovics. Pod ich czujnym okiem nauczysz się jazdy po piachu, techniki cross country oraz enduro. Będziesz również wiedział jak panować nad motocyklem oraz quadem zarówno w powietrzu jak i na torze. Dzięki temu unikniesz wypadków podczas wyścigów i zawodów. W trakcie obozu odbędą się także warsztaty, podczas których nauczysz się prawidłowej obsługi motocykla. Poruszymy również tematykę przygotowania motocykla do zawodów, regulacji oraz dopasowania zawieszenia do wagi i wzrostu. Dowiecie się także o regulacji zawieszenia, które jest zależne od warunków panujących na torze.

Obóz również dla miłośników QUADÓW?

W tym roku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców i ich pociech, postanowiliśmy stworzyć grupę dedykowaną miłośnikom czterech kółek. Quady, bo o nich właśnie mowa, stały się w obecnych czasach popularnym prezentem okolicznościowym, a także wspaniałym wstępem do rozpoczęcia swojej przygody z motoryzacją. Mając na uwadze, że nawet najbardziej odpowiedzialny młody człowiek nie ma pojęcia o technice jazdy, zasadach współuczestnictwa w ruchu, czy serwisie własnego sprzętu, przedstawimy ofertę idealną dla tych, dla których pasja i przyjemność idzie w parze z bezpieczeństwem. Jak pewnie wiecie, czterokołowce mają sporą masę własną , niezależnie od parametrów pojemności czy mocy. Z tego powodu, aby uniknąć kontuzji, niezmiernie ważna jest technika jazdy. Chcemy was nauczyć prawidłowej pozycji, manewrów oraz technik pokonywania zakrętów i przeszkód od początku przygody z tą maszyną. Oferta kierowana jest do osób początkujących oraz jeżdżących rekreacyjnie.

Ponadto pokażemy Wam,  jak przeprowadzić rozgrzewkę przed treningiem przy okazji dobrze się tym bawiąc.  Z tej okazji będziemy mieli dla Was niezliczoną ilością atrakcji dodatkowych:

– zajęcia z zorbingu (trening zjazdu z górki w specjalnej kuli, która umożliwia na przykład bieganie po wodzie)

– survival (niezapomniana zabawa, nauka przetrwania bez telefonu komórkowego i noc w lesie dla odważnych)

– nocny seans kinowy o tematyce motocross i quad

– zajęcia na innych torach motocrossowych (nie da się nauczyć jeździć trenując tylko na jednym torze)

– spływ kajakowy

– ekstremalne skoki oraz przejażdżka Polarisem 1000 TURBO na 2 kołach

– wyścigi w kukurydzy.

Atrakcje fakultatywne:

– nauka wakeboard za specjalną motorówką z regulacją wysokości fali

– tubing (czyli ekstremalne ciągnięcie za motorówką na specjalnej kanapie)

– zawody paintball

– nauka swobodnego spadania w tunelu aerodynamicznym

– skoki z bloba (specjalna poducha wyrzucająca do wody)

– ludzka proca

Bezpieczeństwo podczas obozu  Moto Gang jest dla nas priorytetem. Dlatego też nad uczestnikami campu będzie czuwała profesjonalna kadra pedagogiczna wraz z wychowawcą grupy.

Jeszcze nie przekonaliśmy Was do uczestnictwa w wypełnionymi atrakcjami  obozie? Po obejrzeniu filmów z poprzednich edycji Campu nie będziecie mieć już wątpliwości! Tak się bawiliśmy:

Zainteresowanych  wzięciem udziału w CAMPIE prosimy o kontakt:

 biuromotogang@gmail.com

tel: +48 793 937 805; 608 773 045

Więcej info na temat campu Moto Gang znajdziecie na www.motogang.eu w zakładce obóz.

źródło i zdjęcia: informacja prasowa

Partnerzy

facebook youtube